İçeriğe geç
ENPremium

Middlesbrough

England · Riverside Stadium · Kuruluş 1876

Son 10 maç
5-4-1 · 19:16

Maç özeti

Middlesbrough, 23 Ekim 2026 itibarıyla Championship, League Cup, FA Cup kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi; atılan 10, yenilen 8 gol. İç saha: Riverside Stadium, Middlesbrough.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Sonraki maçlar
Son maçlar
11+823
11+1822
11+622
11+920
11+320
Kadro· 2026
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
R. Vítek1199000
S. Brynn327000
J. McLaughlin0000
T. Dieng0000
Defans
C. Brittain14120312
A. Malanda12106710
Neto Borges1498410
L. Ayling1498402
A. Phillips1061011
M. Arfsten1253410
A. Jones732210
S. Byram14500
G. Edmundson12300
J. Dede0000
J. Daley0000
Orta saha
A. Morris12101710
S. Berhalter1387422
R. McGree1163101
A. Cozier-Duberry756123
M. Peart-Harris1148000
M. Whittaker542101
L. Castledine630800
A. Kante16300
R. Pukstas22200
F. Cartwright11000
C. Ibeh1100
C. Barron0000
L. McCabe0000
Forvet
W. Lankshear141007110
K. Joseph1351610
T. Conway1046113
J. Sarmiento1041221
D. Strelec49000