İçeriğe geç
ENPremium

West Brom

England · The Hawthorns · Kuruluş 1878

Son 10 maç
4-2-4 · 12:13

Maç özeti

West Brom, 23 Ekim 2026 itibarıyla Championship, League Cup, FA Cup kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi; atılan 6, yenilen 6 gol. İç saha: The Hawthorns, Brigg, North Lincolnshire.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Sonraki maçlar
Son maçlar
11+622
11+920
11+320
11+219
7Wolves
11+318
Kadro· 2026
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
M. O'Leary12108401
M. Ingram19000
B. Cisse0000
Defans
C. Styles13108321
G. Campbell1299200
N. Phillips1283500
N. Galves755800
C. Mepham852300
C. Townsend532900
B. Pereira430400
A. Williams19000
K. Bielik1100
A. Maughan0000
Orta saha
I. Price13107962
O. Diakite1395900
J. Molumby1277900
H. Whitwell1164522
R. Nzingoula1263100
F. Myhre1056621
T. Collyer528800
A. Mowatt17300
M. Crowther0000
Forvet
J. Morgan1393453
A. Heggebø1155331
B. Stewart1234610
K. Tunde49400
M. Johnston12900
T. Bany11000
O. Bostock11000