İçeriğe geç
EN

Hull City 1-0 Middlesbrough

Championship · Final
Hull City
10
Maç sonuİlk yarı 0-0
Middlesbrough
90'McBurnie
Wembley Stadium, LondonHakem J. Gillett23 May 2026, Cmt 17:3090.000 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

11Tümü ›
Başlama · 17:30
Devre arası 0-0
63'
J. GelhardtOyuna girdi · L. Millar çıktı
70'
H. HackneyOyuna girdi · D. Strelec çıktı
76'
C. DramehOyuna girdi · M. Belloumi çıktı
76'
Y. HirakawaOyuna girdi · R. Giles çıktı
76'
S. HansenOyuna girdi · R. McGree çıktı
90'
O. McBurnieGol1-0
90+6'
Oli McBurnieSarı kart
90+7'
J. SarmientoOyuna girdi · A. Browne çıktı
90+7'
C. IbehOyuna girdi · M. Targett çıktı
90+8'
J. LundstramOyuna girdi · R. Slater çıktı
90+8'
P. McNairOyuna girdi · L. Coyle çıktı
Maç sonu 1-0

Maç istatistikleri

Hull City
Middlesbrough
0,71
xG
0,78
9
Şut
13
2
İsabetli şut
0
6
Ceza sahası içi şut
7
%32
Topla oynama
%68
1
Korner
3
6
Faul
2
0
Kurtarış
1

İlk 11'ler

3-4-2-1 · 3-4-2-1Kadrolar ›
Hull City
3-4-2-1
TD S. JakirovićYedek 9
Middlesbrough
3-4-2-1
TD K. HellbergYedek 9

Öne çıkan oyuncular: O. McBurnie 7,7 · L. Coyle 7,5 · L. Ayling 7,3

Senin tahmininMaç sonu 1-0
HUL
–
MID
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 17:30

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.Modelin skoru artık “tahmini skor”: maç sonucuyla tutarlı ve sezon boyunca gerçek skor dağılımına uyan seçim (eskiden en olası tek skor). Geçmiş puanlar değişmedi.

Maç sonu analizi

5 bölüm23:23

23 Mayıs 2026: Championship final maçı Hull City 1-0 Middlesbrough sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 0-0 bitti. Fark ikinci yarıda açıldı. İlk golü 90' Hull City buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 90' O. McBurnie → 1-0.

Sarı kartlar Hull City 1, Middlesbrough 0.

İstatistik karşılaştırması

Beklenen gol (xG) Hull City 0,71, Middlesbrough 0,78; şut 9-13 (isabetli 2-0); topla oynama %32 - %68; korner 1-3; pas isabeti %72 - %87.

Goller yarılara göre: ilk yarı 0-0, ikinci yarı 1-0.

Öne çıkan oyuncular

Hull City tarafında maçın en yüksek ratingi O. McBurnie oldu: 7,7, 90 dakika; 1 gol, 1 isabetli şut, 13 ikili mücadelenin 6 tanesini kazandı.

Middlesbrough tarafında maçın en yüksek ratingi L. Ayling oldu: 7,3, 90 dakika; 1 kilit pas, 3 top kapma, 11 ikili mücadelenin 6 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

Hull City - Middlesbrough maçı (Championship final, 23 Mayıs 2026) 1-0 sona erdi. Goller: O. McBurnie 90'. Maç istatistiği: topla oynama Hull City %32, Middlesbrough %68; isabetli şut 2-0; beklenen gol (xG) 0,71-0,78.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Hull City · sıradaki maç
Middlesbrough · sıradaki maç