İçeriğe geç
ENPremium

Viking

Norway · Lyse Arena · Kuruluş 1899

Son 10 maç
6-2-2 · 27:15

Maç özeti

Viking, 23 Ekim 2026 itibarıyla UEFA Şampiyonlar Ligi, Eliteserien, UEFA Konferans Ligi kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi; atılan 12, yenilen 8 gol. İç saha: Lyse Arena, Stavanger.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Sonraki maçlar
Son maçlar
3-62
3-31
33Viking
3-41
3-40
35Lille
3-60
Kadro· 2026
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
A. Ostbo17153000
L. Belko1199000
Erlend Jacobsen0000
S. Escobar0000
Defans
G. Stensness26229550
H. Heggheim27207763
K. Haugen21164231
H. Falchener20155922
V. Auklend1873901
H. J. Haugen2366410
A. Baertelsen1151300
S. Bjorshol1446010
J. Daland839300
V. Vevatne713900
F. Botnen1800
E. Bassey1400
Orta saha
Z. Tripic272186921
K. Askildsen26214953
S. Kvia-Egeskog28166393
J. Bell22158501
T. Moi21125712
H. Bjordal852623
O. Visted1226100
J. Hansen1222700
R. Alte417600
J. Middelthon0000
Forvet
P. Christiansen272336177
E. Austbo1384631
N. Fuglestad1977032
E. Botheim849922
A. Cosic411200
R. Postema69601
H. Mikaelsson38700
V. Berisha1800
K. Frimpong0000