İçeriğe geç
ENPremium

Plzen

Czech-Republic · Doosan Aréna · Kuruluş 1911

Son 10 maç
3-2-5 · 15:15

Maç özeti

Plzen, 23 Ekim 2026 itibarıyla UEFA Avrupa Ligi, Czech Liga, UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi; atılan 9, yenilen 8 gol. İç saha: Doosan Aréna, Plzeň.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Sonraki maçlar
Son maçlar
2-20
2-30
32Plzen
2-40
33Celtic
2-50
3-50
Kadro· 2026
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
F. Wiegele12108000
D. Ťapaj218000
M. Tvrdoň0000
V. Baier0000
Defans
S. Dweh14121520
M. Doski1083800
F. Prebsl867000
T. Paliscak853700
A. Gabriel848702
K. Spacil635200
D. Vavro433000
D. Krcik320510
Orta saha
P. Hrošovský14114214
A. Memic14105933
L. Cerv1484310
A. Sojka1272302
C. Souare1057313
S. Pirgic1456110
D. Visinsky1252721
J. Panos416100
S. Bohac14500
M. Valenta0000
Forvet
C. Kabongo1270060
T. Ladra1160110
P. Adu840810
S. Lawal1030300
M. Vydra418810
B. Faal816220
M. Toure11300