İçeriğe geç
ENPremium

Lillestrom

Norway · Åråsen Stadion · Kuruluş 1917

Son 10 maç
4-2-4 · 13:20

Maç özeti

Lillestrom, 23 Ekim 2026 itibarıyla UEFA Avrupa Ligi, Eliteserien, UEFA Konferans Ligi kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi; atılan 5, yenilen 12 gol. İç saha: Åråsen Stadion, Kjeller.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Sonraki maçlar
Son maçlar
Kadro· 2026
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
P. Dahlberg26234000
S. Hagerup0000
Defans
R. Gabrielsen21189010
L. Ranger23188121
S. Foss15113910
F. Elkaer17113803
S. Ottesen17109701
S. Kristiansen971700
U. Yttergård Jenssen1063500
E. B. Garnas729100
L. Svenningsen1100
J. Kitolano0000
Orta saha
Vá26213566
Y. Ibrahimaj25198202
G. Nyheim25163942
M. Karlsbakk15117740
Y. Paintsil20106601
S. Drammeh1298321
E. Kitolano1597810
F. Ottosson855200
K. Krygard936100
L. Alperud1132310
H. Woxen1125400
H. Melland821300
E. Lucky0000
Forvet
T. Olsen20131481
F. Gulbrandsen1353621
D. Bassi947901
C. Jebara1132910
K. Arierhi1125610
G. Nordh79101
M. Waehler11100
A. Chaminta0000
S. Akanji0000