İçeriğe geç
ENPremium

Bodo/Glimt

Norway · Aspmyra Stadion · Kuruluş 1916

Son 10 maç
7-0-3 · 22:17

Maç özeti

Bodo/Glimt, 23 Ekim 2026 itibarıyla UEFA Şampiyonlar Ligi, Eliteserien, UEFA Avrupa Ligi kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi; atılan 10, yenilen 7 gol. İç saha: Aspmyra Stadion, Bodø.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Sonraki maçlar
Son maçlar
3-43
27Lens
3-43
3-53
3-53
3-53
Kadro· 2026
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
N. Haikin27241500
J. Faye Lund322500
M. L. Andersen0000
Defans
F. Sjøvold29254043
O. Bjørtuft28247601
F. Bjørkan27175142
H. Aleesami21146820
I. Määttä28114110
J. Gundersen1177700
V. Nielsen1055200
Orta saha
P. Berg27236023
S. Auklend28210127
S. Fet28195164
J. Hauge26174877
H. Evjen1375351
U. Saltnes1636400
J. Kitolano1034000
A. Klynge615910
J. Mvuka714210
M. Riisnaes33400
K. Solhaug11000
A. Sanyang0000
Forvet
O. Blomberg29227677
A. Helmersen261364152
O. Brynhildsen2398021
K. Høgh1293874
D. Bassi1021501
M. Bro Hansen66010
A. Mikkelsen11000
H. Chooly0000