İçeriğe geç
ENPremium

Amiens

France · Stade Crédit Agricole de la Licorne · Kuruluş 1901

Son 10 maç
0-1-9 · 9:26

Maç özeti

Amiens, 23 Ekim 2026 itibarıyla Ligue 2, Coupe de France, Ligue 1 kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi; atılan 3, yenilen 14 gol. İç saha: Stade Crédit Agricole de la Licorne, Amiens.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Son maçlar
16Laval
34-1832
17Bastia
33-1628
18Amiens
34-2824
Kadro· 2025
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
P. Bernardoni28251900
A. Sauvage981000
L. Alexandre0000
Defans
S. Bakayoko34292610
K. Kaïboué34247132
A. Chabane27227000
A. Lô27198210
C. Louis27147602
A. Appiah14100100
Y. Kore870820
J. Roussillon846001
N. Talbot49901
A. Drame1800
Orta saha
I. Fofana31267301
T. Averlant34228662
T. Monconduit25189202
A. Leautey23179824
R. Lutin29151632
J. N'Duquidi25126300
S. Alvero846801
O. Aissat718500
I. Abdelkrim312100
E. Somon412000
C. Injai45200
M. Manitu33500
I. Daf32500
Forvet
I. Hamache30141941
Y. Ikia Dimi23124052
V. Lobry14111512
N. Kandil19105733
S. Ntamack1384220
J. Mlakar1456310
I. Sané946920
Y. Rafii1140621
A. Chibozo613720
M. Touho611000
A. Traore67500
P. Paul23600
D. Akinleye0000