İçeriğe geç
EN

R. Lambe

Cambridge United· Orta saha

6,7Ort. puan
2Gol
1Asist

Sezon 2019-20

1815 ilk 11Maç
1.153Dakika
21 pen.Gol
1Asist
16%25 isabetliŞut
6,70Ort. puan

Lig orta sahalarına göre

Kilit pas / 90 1,17%56
Asist / 90 0,08%47
Gol / 90 0,16%71
Top kapma / 90 1,87%69
Kazanılan ikili / 90 0,00%50
Geçilme / 90 0,94%28
177 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)League Two 2019-20

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
29 ŞubLTCarlisleEM1-275'7,02(2)1——
22 ŞubLTPlymouthDB0-039'6,4—3(0)0——
11 ŞubLTScunthorpeDG2-038'6,6—0(0)0——
28 OcaLTSalford CityEM0-412'6,5—0(0)0——
1 OcaLTMansfield TownEM2-359'5,5—0(0)0—
29 AraLTMorecambeEG1-034'6,7—1(0)0——
21 AraLTLeyton OrientEM2-384'6,0—0(0)0—
14 AraLTCheltenhamDB1-190'6,8—1(0)1—
7 AraLTPlymouthEG1-079'7,20(0)3——
2 KasLTCrawley TownEG2-162'6,3—1(0)1——
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2019-20 League Two sezonunda R. Lambe (Cambridge United): 18 maç, 1153 dakika, 2 gol, 1 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,23. Ortalama maç puanı 6,70. Veriler 7 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,50
46,510Crawley Town · 2 Kas · 6,3 · 62'CRAPlymouth · 7 Ara · 7,2 · 79'PLYCheltenham · 14 Ara · 6,8 · 90'CHELeyton Orient · 21 Ara · 6,0 · 84'LEYMorecambe · 29 Ara · 6,7 · 34'MORMansfield Town · 1 Oca · 5,5 · 59'MANSalford City · 28 Oca · 6,5 · 12'SCİScunthorpe · 11 Şub · 6,6 · 38'SCUPlymouth · 22 Şub · 6,4 · 39'PLYCarlisle · 29 Şub · 7,0 · 75'CAR7,0

Son 5 maç

Tümü

Takımda

CAM · 2019-20 · 27 oyuncu
Gol5. 2
Asist6. 1
Puan18. 6,70
Dakika12. 1.153
Kadro ›