İçeriğe geç
EN

R. Cabrera

Cobresal· Defans

6,9Ort. puan
0Gol
0Asist

Sezon 2019-20

Primera División · 2019-20 · 13 maç
1313 ilk 11Maç
1.125Dakika
21Top kapma
31Araya girme
%6668/103İkili kazanma
6,91Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 1,68%69
Kazanılan ikili / 90 5,44%92
Geçilme / 90 0,64%70
Faul / 90 0,80%64
Kilit pas / 90 0,24%40
Asist / 90 0,00%30
106 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)Primera División 2019-20

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
22 KasPDUnion EspanolaEG3-290'6,5—0(0)1——
27 TemPDUnion EspanolaDG3-145'7,2—0(0)01/1—
17 MayPDPalestinoDM0-390'7,5—0(0)18/14—
5 MayPDAntofagastaEB2-290'7,3—1(0)17/11—
27 NisPDDeportes IquiqueDG1-090'7,0—0(0)01/2—
20 NisPDO'HigginsDM0-290'6,6—0(0)01/3—
15 NisPDUniversidad de ConcepcionEG1-090'6,2—0(0)02/5—
6 NisPDHuachipatoDM1-390'6,8—1(0)08/11—
16 MarPDCurico UnidoDM1-390'7,0—0(0)07/9—
10 MarPDColo ColoEB0-090'7,6—0(0)07/8—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

R. Cabrera (Cobresal), 2019-20 Primera División sezonunda 13 maçta 1125 dakika süre aldı; 0 gol ve 0 asist kaydetti. 90 dakika başına gol katkısı 0,00. Ortalama maç puanı 6,91. Veriler 4 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,97
46,510Colo Colo · 10 Mar · 7,6 · 90'COLCurico Unido · 16 Mar · 7,0 · 90'CURHuachipato · 6 Nis · 6,8 · 90'HUAUniversidad de Concepcion · 15 Nis · 6,2 · 90'CONO'Higgins · 20 Nis · 6,6 · 90'HIGDeportes Iquique · 27 Nis · 7,0 · 90'IQUAntofagasta · 5 May · 7,3 · 90'ANTPalestino · 17 May · 7,5 · 90'PALUnion Espanola · 27 Tem · 7,2 · 45'ESPUnion Espanola · 22 Kas · 6,5 · 90'ESP6,5

Son 5 maç

Tümü

Takımda

COB · 2019-20 · 30 oyuncu
Gol13. 0
Asist12. 0
Puan7. 6,91
Dakika10. 1.125
Kadro ›