İçeriğe geç
EN

P. Ouaneh

Uta Arad· Defans· #15

7,0Ort. puan
0Gol
0Asist

Sezon 2026-27

1111 ilk 11Maç
998Dakika
13Top kapma
17Araya girme
%7455/74İkili kazanma
6,96Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 1,17%31
Kazanılan ikili / 90 4,96%72
Geçilme / 90 0,36%61
Faul / 90 0,63%78
Kilit pas / 90 0,72%62
Asist / 90 0,00%35
78 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)Liga I 2026-27

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
1 KasLIDinamo BucurestiDM0-293'6,7———7/8—
24 EkiLIArges PitestiDG1-090'6,8—0(0)15/5—
18 EkiLICFR 1907 ClujEG1-090'7,4—1(0)28/10—
18 EylLISepsi OSK Sfantu GheorgheEG1-090'7,7——25/6—
11 EylLIFarul ConstantaDM2-490'5,9———1/2—
5 EylLICsikszeredaEG5-190'7,9———2/3—
30 AğuLIFCSBDG3-190'6,6——16/8
22 AğuLICorvinul HunedoaraEB0-090'6,6—1—3/5—
17 AğuLIUniversitatea ClujDM1-290'6,2—124/10—
7 AğuLIRapidEB0-095'7,5———5/7
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Dakika profili

2 maç izlendi
0'15'30'45'60'75'90'
DIN1 Kas
ARG24 Eki
8 maç canlı izlenmedi
ikilikilit pas≈ anlık görüntü anı (±2 dk)

Özet

2026-27 Liga I sezonunda P. Ouaneh (Uta Arad): 11 maç, 998 dakika, 0 gol, 0 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,00. Ortalama maç puanı 6,96. Veriler 4 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,92
46,510Rapid · 7 Ağu · 7,5 · 95'RAPUniversitatea Cluj · 17 Ağu · 6,2 · 90'UNICorvinul Hunedoara · 22 Ağu · 6,6 · 90'CHUFCSB · 30 Ağu · 6,6 · 90'STECsikszereda · 5 Eyl · 7,9 · 90'CSİFarul Constanta · 11 Eyl · 5,9 · 90'FCOSepsi OSK Sfantu Gheorghe · 18 Eyl · 7,7 · 90'SOSCFR 1907 Cluj · 18 Eki · 7,4 · 90'CLUArges Pitesti · 24 Eki · 6,8 · 90'ARGDinamo Bucuresti · 1 Kas · 6,7 · 93'DIN6,7

Son 5 maç

Tümü

Takımda

ARA · 2026-27 · 23 oyuncu
Gol10. 0
Asist6. 0
Puan3. 6,96
Dakika6. 998
Kadro ›

İY · İY2

maç başına · 2 maç
İYİY2
0,5Kilit pas0,0
2,0Kazanılan ikili4,0
18,5Pas12,0