İçeriğe geç
EN

Muralha

Al-Hazm· Orta saha

7,0Ort. puan
0Gol
1Asist

Sezon 2019-20

2423 ilk 11Maç
2.022Dakika
0Gol
1Asist
32%34 isabetliŞut
6,95Ort. puan

Lig orta sahalarına göre

Kilit pas / 90 0,67%23
Asist / 90 0,04%41
Gol / 90 0,00%19
Top kapma / 90 2,23%81
Kazanılan ikili / 90 0,36%29
Geçilme / 90 1,51%24
135 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)Pro League 2019-20

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
29 AğuPLAl-Hilal Saudi FCDM1-490'7,1—1(0)26/10—
24 AğuPLAl-FatehEM3-496'6,3—1(1)01/10—
19 AğuPLAbhaDG2-090'6,9—2(0)11/4—
14 AğuPLAl-RaedDM1-38'6,5—0(0)0——
13 MarPLAl-Faisaly FCEB2-290'7,2—3(0)1——
5 MarPLAl-Ittihad FCEB1-190'7,2—3(1)0——
28 ŞubPLDamacDM0-390'6,3—2(1)0——
22 ŞubPLAl-NassrEM0-290'7,2—1(0)1——
13 ŞubPLAl-EttifaqDG3-290'6,8—1(0)0——
7 ŞubPLAl-FayhaEG4-290'6,2—1(0)0—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2019-20 Pro League sezonunda Muralha (Al-Hazm): 24 maç, 2022 dakika, 0 gol, 1 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,04. Ortalama maç puanı 6,95. Veriler 5 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,77
46,510Al-Fayha · 7 Şub · 6,2 · 90'AFAAl-Ettifaq · 13 Şub · 6,8 · 90'ETTAl-Nassr · 22 Şub · 7,2 · 90'NASDamac · 28 Şub · 6,3 · 90'DAMAl-Ittihad FC · 5 Mar · 7,2 · 90'ITTAl-Faisaly FC · 13 Mar · 7,2 · 90'FAIAl-Raed · 14 Ağu · 6,5 · 8'RAEAbha · 19 Ağu · 6,9 · 90'ABHAl-Fateh · 24 Ağu · 6,3 · 96'FATAl-Hilal Saudi FC · 29 Ağu · 7,1 · 90'HIL7,1

Son 5 maç

Tümü

Takımda

HAZ · 2019-20 · 27 oyuncu
Gol13. 0
Asist8. 1
Puan4. 6,95
Dakika5. 2.022
Kadro ›