İçeriğe geç
EN

Marko Tuci

Gangwon FC· Defans· #23· 27 yaş· Karadağ

5,3Ort. puan
2Gol
0Asist

Sezon 2026-27

1212 ilk 11Maç
1.005Dakika
14Top kapma
17Araya girme
%6156/92İkili kazanma
5,26Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 1,25%67
Kazanılan ikili / 90 5,01%89
Geçilme / 90 0,09%78
Faul / 90 0,99%37
Kilit pas / 90 0,45%60
Asist / 90 0,00%31
66 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)K League 1 2026-27

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
9 EkiKL1Bucheon FC 1995EG2-045'6,9—————
27 EylKL1Incheon UnitedEB0-090'0,0—1(0)211/11—
13 EylKL1Gimcheon Sangmu FCDB2-290'6,1—0(0)07/14
9 EylKL1Jeonbuk MotorsEB1-160'5,9—0(0)11/4—
1 AğuKL1Bucheon FC 1995EM0-390'5,6—0(0)0—
21 TemKL1Jeju United FCDB1-190'6,6———5/9
12 TemKL1FC SeoulDB0-090'7,2———8/11—
17 MayKL1Ulsan Hyundai FCEG2-090'8,21(1)—4/7—
18 NisKL1Jeonbuk MotorsEB1-190'6,2—1—5/8—
4 NisKL1Gwangju FCEG3-090'7,62(1)13/6—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2026-27 K League 1 sezonunda M. Tuci (Gangwon FC): 12 maç, 1005 dakika, 2 gol, 0 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,18. Ortalama maç puanı 5,26. Veriler 2 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,02
46,510Gwangju FC · 4 Nis · 7,6 · 90'GWAJeonbuk Motors · 18 Nis · 6,2 · 90'JEOUlsan Hyundai FC · 17 May · 8,2 · 90'ULSFC Seoul · 12 Tem · 7,2 · 90'SEOJeju United FC · 21 Tem · 6,6 · 90'JEJBucheon FC 1995 · 1 Ağu · 5,6 · 90'BUCJeonbuk Motors · 9 Eyl · 5,9 · 60'JEOGimcheon Sangmu FC · 13 Eyl · 6,1 · 90'SANIncheon United · 27 Eyl · 0,0 · 90'INCBucheon FC 1995 · 9 Eki · 6,9 · 45'BUC6,9

Son 5 maç

Tümü

Takımda

GAN · 2026-27 · 31 oyuncu
Gol4. 2
Asist10. 0
Puan13. 5,26
Dakika9. 1.005
Kadro ›