İçeriğe geç
EN

M. Saravia

Cusco· Defans

7,0Ort. puan
2Gol
0Asist

Sezon 2025-26

1515 ilk 11Maç
1.361Dakika
12Top kapma
5Araya girme
%6856/82İkili kazanma
6,99Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 0,79%8
Kazanılan ikili / 90 3,70%34
Geçilme / 90 0,20%90
Faul / 90 0,79%78
Kilit pas / 90 0,07%9
Asist / 90 0,00%30
144 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)Primera División 2025-26

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
14 TemPDSport HuancayoEG3-084'6,9———2/2—
6 TemPDSport BoysDG2-190'6,6———3/5
30 HazPDAlianza UniversidadEG4-190'7,22(2)—1/2
19 HazPDAtletico GrauDB0-090'7,9—116/6—
14 HazPDCiencianoEB0-090'7,2———2/2—
24 MayPDComerciantes UnidosDG2-190'6,6———8/10
18 MayPDClub Deportivo Los ChankasEB3-390'6,7—1—1/4
12 MayPDDeportivo GarcilasoDG3-190'6,9———6/8—
28 NisPDADTDM1-296'6,3———2/4—
20 NisPDAyacucho FCEG3-090'7,3—1—3/4—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2025-26 Primera División sezonunda M. Saravia (Cusco): 15 maç, 1361 dakika, 2 gol, 0 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,13. Ortalama maç puanı 6,99. Veriler 3 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,96
46,510Ayacucho FC · 20 Nis · 7,3 · 90'INTADT · 28 Nis · 6,3 · 96'ADTDeportivo Garcilaso · 12 May · 6,9 · 90'DGAClub Deportivo Los Chankas · 18 May · 6,7 · 90'DLOComerciantes Unidos · 24 May · 6,6 · 90'COMCienciano · 14 Haz · 7,2 · 90'CIEAtletico Grau · 19 Haz · 7,9 · 90'AGRAlianza Universidad · 30 Haz · 7,2 · 90'ALISport Boys · 6 Tem · 6,6 · 90'SPOSport Huancayo · 14 Tem · 6,9 · 84'SPO6,9

Son 5 maç

Tümü

Takımda

CUS · 2025-26 · 22 oyuncu
Gol7. 2
Asist13. 0
Puan9. 6,99
Dakika13. 1.361
Kadro ›