İçeriğe geç
EN

M. Dessai

Chennaiyin· Defans

6,5Ort. puan
0Gol
1Asist

Sezon 2025-26

1210 ilk 11Maç
868Dakika
4Top kapma
0Araya girme
%357/20İkili kazanma
6,53Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 0,41%9
Kazanılan ikili / 90 0,73%1
Geçilme / 90 0,21%77
Faul / 90 0,73%49
Kilit pas / 90 0,31%45
Asist / 90 0,10%82
64 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)Indian Super League 2025-26

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
16 MayISLBengaluruEM1-277'7,2—10/1—
10 MayISLNorthEast UnitedDM1-465'5,9———2/3—
6 MayISLMinerva PunjabDM0-187'6,5—1—1/1—
25 NisISLJamshedpurDM1-485'5,5——11/4
21 NisISLMohammedanEB0-052'7,2——1——
17 NisISLSC DelhiEG1-083'6,9———1/3
7 NisISLInter KashiEM1-231'6,6———1/1—
22 MarISLGoaEB1-162'6,9———0/1—
7 MarISLKerala BlastersDG1-064'6,7———0/1—
1 MarISLOdishaDB1-182'6,5———0/2—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2025-26 Indian Super League sezonunda M. Dessai (Chennaiyin): 12 maç, 868 dakika, 0 gol, 1 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,10. Ortalama maç puanı 6,53. Veriler 4 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,59
46,510Odisha · 1 Mar · 6,5 · 82'ODİKerala Blasters · 7 Mar · 6,7 · 64'KBLGoa · 22 Mar · 6,9 · 62'GOAInter Kashi · 7 Nis · 6,6 · 31'IKASC Delhi · 17 Nis · 6,9 · 83'DELMohammedan · 21 Nis · 7,2 · 52'MOHJamshedpur · 25 Nis · 5,5 · 85'JAMMinerva Punjab · 6 May · 6,5 · 87'MPUNorthEast United · 10 May · 5,9 · 65'NUNBengaluru · 16 May · 7,2 · 77'BEN7,2

Son 5 maç

Tümü

Takımda

CHE · 2025-26 · 25 oyuncu
Gol8. 0
Asist2. 1
Puan17. 6,53
Dakika6. 868
Kadro ›