İçeriğe geç
EN

M. Baudry

Swindon Town· Defans

6,7Ort. puan
0Gol
0Asist

Sezon 2022-23

127 ilk 11Maç
857Dakika
12Top kapma
7Araya girme
%5357/108İkili kazanma
6,74Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 1,26%41
Kazanılan ikili / 90 5,99%63
Geçilme / 90 0,74%10
Faul / 90 1,37%7
Kilit pas / 90 0,74%77
Asist / 90 0,00%24
191 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)League Two 2022-23

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
3 AraLTCrawley TownDM0-222'5,9———1/3—
19 KasLTCreweEM0-161'7,0——16/10—
29 EkiLTMansfield TownDG5-272'6,9———4/6—
22 EkiLTHartlepoolEG2-190'7,2—1(1)110/12—
15 EkiLTColchesterEG1-090'6,5———3/10—
8 EkiLTStevenageDM0-290'6,3——19/19
4 EkiLTNewport CountyEG1-090'7,5——34/5—
17 EylLTDoncasterDG1-071'6,9—1—3/6
13 EylLTSutton UtdEG3-21'————1/1—
13 AğuLTCarlisleDB1-190'7,3———7/10—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2022-23 League Two sezonunda M. Baudry (Swindon Town): 12 maç, 857 dakika, 0 gol, 0 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,00. Ortalama maç puanı 6,74. Veriler 5 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 9 · ort. 6,83
46,510Carlisle · 13 Ağu · 7,3 · 90'CARDoncaster · 17 Eyl · 6,9 · 71'DONNewport County · 4 Eki · 7,5 · 90'NEWStevenage · 8 Eki · 6,3 · 90'STEColchester · 15 Eki · 6,5 · 90'COLHartlepool · 22 Eki · 7,2 · 90'HARMansfield Town · 29 Eki · 6,9 · 72'MANCrewe · 19 Kas · 7,0 · 61'CRECrawley Town · 3 Ara · 5,9 · 22'CRA5,9

Son 5 maç

Tümü

Takımda

SWI · 2022-23 · 31 oyuncu
Gol17. 0
Asist13. 0
Puan18. 6,74
Dakika20. 857
Kadro ›