İçeriğe geç
EN

H. White

Walsall· Orta saha

6,7Ort. puan
2Gol
0Asist

Sezon 2022-23

3633 ilk 11Maç
2.861Dakika
2Gol
0Asist
8%50 isabetliŞut
6,65Ort. puan

Lig orta sahalarına göre

Kilit pas / 90 0,53%65
Asist / 90 0,00%24
Gol / 90 0,06%71
Top kapma / 90 1,60%63
Kazanılan ikili / 90 5,25%45
Geçilme / 90 0,09%92
191 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)League Two 2022-23

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
29 NisLTCrawley TownDB0-045'6,9———5/7—
10 NisLTCarlisleEB0-061'6,3———10/12
7 NisLTRochdaleDM2-490'6,7——18/9—
28 MarLTAFC WimbledonDM0-268'5,9———2/12
25 MarLTGrimsbyDB1-145'6,6———6/9
11 MarLTStevenageDM1-390'5,6———6/18
7 MarLTBradfordEB0-090'7,2——16/12—
4 MarLTBarrowEM0-190'7,5——47/9—
25 ŞubLTHartlepoolDB3-390'5,3———2/11—
21 ŞubLTCreweEB0-090'7,2—1(1)—1/2—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2022-23 League Two sezonunda H. White (Walsall): 36 maç, 2861 dakika, 2 gol, 0 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,06. Ortalama maç puanı 6,65. Veriler 4 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,52
46,510Crewe · 21 Şub · 7,2 · 90'CREHartlepool · 25 Şub · 5,3 · 90'HARBarrow · 4 Mar · 7,5 · 90'BARBradford · 7 Mar · 7,2 · 90'BRAStevenage · 11 Mar · 5,6 · 90'STEGrimsby · 25 Mar · 6,6 · 45'GRIAFC Wimbledon · 28 Mar · 5,9 · 68'WIMRochdale · 7 Nis · 6,7 · 90'ROCCarlisle · 10 Nis · 6,3 · 61'CARCrawley Town · 29 Nis · 6,9 · 45'CRA6,9

Son 5 maç

Tümü

Takımda

WAL · 2022-23 · 29 oyuncu
Gol4. 2
Asist12. 0
Puan20. 6,65
Dakika7. 2.861
Kadro ›