İçeriğe geç
EN

F. Santos

FC Juarez· Orta saha

6,7Ort. puan
1Gol
0Asist

Sezon 2021-22

3018 ilk 11Maç
1.413Dakika
1Gol
0Asist
14%50 isabetliŞut
6,68Ort. puan

Lig orta sahalarına göre

Kilit pas / 90 0,83%31
Asist / 90 0,00%13
Gol / 90 0,06%36
Top kapma / 90 1,21%26
Kazanılan ikili / 90 6,94%92
Geçilme / 90 0,57%82
144 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)Liga MX 2021-22

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
1 MayLMClub QueretaroDM0-461'7,2——211/15—
23 NisLMMazatlánEM0-245'6,2——11/5—
20 NisLMTolucaDG1-073'6,3———3/6—
16 NisLMCF PachucaEM1-263'7,71(1)27/13—
10 NisLMClub AmericaDM0-345'6,5—1(1)—2/3—
3 NisLMU.N.A.M. - PumasEM0-145'6,7———3/5—
21 MarLMClub TijuanaDM0-190'6,9—2(2)—6/10
16 MarLMMonterreyDM0-365'6,7—1—7/14—
12 MarLMAtlasEM1-279'6,6—1(1)17/24—
5 MarLMLeonEM0-126'6,3———2/3—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2021-22 Liga MX sezonunda F. Santos (FC Juarez): 30 maç, 1413 dakika, 1 gol, 0 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,06. Ortalama maç puanı 6,68. Veriler 5 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,71
46,510Leon · 5 Mar · 6,3 · 26'CLUAtlas · 12 Mar · 6,6 · 79'ATLMonterrey · 16 Mar · 6,7 · 65'MONClub Tijuana · 21 Mar · 6,9 · 90'CLUU.N.A.M. - Pumas · 3 Nis · 6,7 · 45'UNAClub America · 10 Nis · 6,5 · 45'CLUCF Pachuca · 16 Nis · 7,7 · 63'PACToluca · 20 Nis · 6,3 · 73'TOLMazatlán · 23 Nis · 6,2 · 45'MAZClub Queretaro · 1 May · 7,2 · 61'QUE7,2

Son 5 maç

Tümü

Takımda

JUA · 2021-22 · 39 oyuncu
Gol6. 1
Asist10. 0
Puan16. 6,68
Dakika8. 1.413
Kadro ›