İçeriğe geç
EN

Elie Mbavu

KRC Genk II· Defans· #73· 17 yaş· Belçika

6,4Ort. puan
0Gol
0Asist

Sezon 2026-27

55 ilk 11Maç
450Dakika
2Top kapma
3Araya girme
%297/24İkili kazanma
6,36Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 0,40%4
Kazanılan ikili / 90 1,40%1
Geçilme / 90 0,00%59
Faul / 90 0,80%76
Kilit pas / 90 0,00%11
Asist / 90 0,00%43
40 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)Challenger Pro League 2026-27

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
24 EkiCPLClub Brugge IIEB0-090'7,0—1(0)01/1—
11 EkiCPLPatro EisdenDM0-190'6,0—0(0)00/8
19 EylCPLSeraing UnitedEB2-290'6,1—0(0)04/7—
12 EylCPLExcelsior VirtonDM0-390'6,0—1(0)00/4—
5 EylCPLSporting HasseltEG3-090'6,6—0(0)02/4—
14 MarCPLSeraing UnitedDB2-290'7,5———3/5—
10 MarCPLClub Brugge IIEB0-090'6,3—110/8—
6 MarCPLBeerschot VADM0-190'6,6———4/6—
28 ŞubCPLK. Lierse S.K.EM2-390'6,5——23/7—
20 ŞubCPLRSC Anderlecht IIDM1-211'6,9———3/3—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Dakika profili

1 maç izlendi
0'15'30'45'60'75'90'
BII24 Eki
9 maç canlı izlenmedi
ikilişut≈ anlık görüntü anı (±2 dk)

Özet

2026-27 Challenger Pro League sezonunda E. Mbavu (KRC Genk II): 5 maç, 450 dakika, 0 gol, 0 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,00. Ortalama maç puanı 6,36. Veriler 4 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,56
46,510RSC Anderlecht II · 20 Şub · 6,9 · 11'RANK. Lierse S.K. · 28 Şub · 6,5 · 90'KLİBeerschot VA · 6 Mar · 6,6 · 90'BVAClub Brugge II · 10 Mar · 6,3 · 90'BIISeraing United · 14 Mar · 7,5 · 90'SUNSporting Hasselt · 5 Eyl · 6,6 · 90'HASExcelsior Virton · 12 Eyl · 6,0 · 90'VIRSeraing United · 19 Eyl · 6,1 · 90'SUNPatro Eisden · 11 Eki · 6,0 · 90'PATClub Brugge II · 24 Eki · 7,0 · 90'BII7,0

Son 5 maç

Tümü

Takımda

KGE · 2026-27 · 27 oyuncu
Gol5. 0
Asist4. 0
Puan9. 6,36
Dakika3. 450
Kadro ›

İY · İY2

maç başına · 1 maç
İYİY2
0,0Şut1,0
0,0Kazanılan ikili1,0
27,0Pas13,0