İçeriğe geç
EN

D. Parrett

Stevenage· Orta saha

6,9Ort. puan
0Gol
2Asist

Sezon 2019-20

1411 ilk 11Maç
864Dakika
0Gol
2Asist
21%14 isabetliŞut
6,89Ort. puan

Lig orta sahalarına göre

Kilit pas / 90 1,46%74
Asist / 90 0,21%86
Gol / 90 0,00%14
Top kapma / 90 3,13%98
Kazanılan ikili / 90 0,00%50
Geçilme / 90 0,21%96
177 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)League Two 2019-20

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
7 MarLTCreweDM1-359'6,6—0(0)0——
22 ŞubLTCrawley TownDM0-259'6,8—2(0)1——
15 ŞubLTSalford CityEM0-116'6,7—0(0)1—
1 ŞubLTLeyton OrientEM0-390'7,2—1(0)2—
18 OcaLTCambridge UnitedDG4-082'7,11(0)2——
11 OcaLTPort ValeEM0-112'6,3—0(0)0——
4 OcaLTColchesterEB0-045'6,4—0(0)0—
1 OcaLTNorthamptonDM0-190'6,7—4(0)0——
29 AraLTPlymouthDM1-290'6,6—0(0)0—
26 AraLTForest GreenEB0-090'7,1—2(1)2——
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2019-20 League Two sezonunda D. Parrett (Stevenage): 14 maç, 864 dakika, 0 gol, 2 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,21. Ortalama maç puanı 6,89. Veriler 4 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 6,75
46,510Forest Green · 26 Ara · 7,1 · 90'FORPlymouth · 29 Ara · 6,6 · 90'PLYNorthampton · 1 Oca · 6,7 · 90'NORColchester · 4 Oca · 6,4 · 45'COLPort Vale · 11 Oca · 6,3 · 12'PORCambridge United · 18 Oca · 7,1 · 82'CAMLeyton Orient · 1 Şub · 7,2 · 90'LEYSalford City · 15 Şub · 6,7 · 16'SCİCrawley Town · 22 Şub · 6,8 · 59'CRACrewe · 7 Mar · 6,6 · 59'CRE6,6

Son 5 maç

Tümü

Takımda

STE · 2019-20 · 36 oyuncu
Gol9. 0
Asist1. 2
Puan5. 6,89
Dakika13. 864
Kadro ›