İçeriğe geç
EN

C. Nessakh

CR Belouizdad· Defans

7,0Ort. puan
0Gol
0Asist

Sezon 2021-22

77 ilk 11Maç
585Dakika
6Top kapma
8Araya girme
%7141/58İkili kazanma
7,04Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 0,92%23
Kazanılan ikili / 90 6,31%86
Geçilme / 90 0,31%62
Faul / 90 1,08%47
Kilit pas / 90 0,62%73
Asist / 90 0,00%39
46 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)CAF Champions League 2021-22

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
24 NisCCLWydad ACDB0-090'6,9———7/12
17 NisCCLWydad ACEM0-190'7,3—1(1)18/11—
3 NisCCLES TunisDM1-245'6,3—114/5—
19 MarCCLES SahelEG2-090'7,3—1—3/4—
11 MarCCLGalaxyEG4-190'7,3—125/7—
19 ŞubCCLES TunisEB1-190'6,6—1—4/8—
11 ŞubCCLES SahelDB0-090'7,6———10/11—
22 MayCCLES TunisDM0-292'6,7———6/8—
15 MayCCLES TunisEG2-090'7,0—1—8/13
2 NisCCLTP MazembeEG2-089'7,0—1—5/6—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

C. Nessakh (CR Belouizdad), 2021-22 CAF Champions League sezonunda 7 maçta 585 dakika süre aldı; 0 gol ve 0 asist kaydetti. 90 dakika başına gol katkısı 0,00. Ortalama maç puanı 7,04. Veriler 5 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 7,00
46,510TP Mazembe · 2 Nis · 7,0 · 89'MAZES Tunis · 15 May · 7,0 · 90'ESTES Tunis · 22 May · 6,7 · 92'ESTES Sahel · 11 Şub · 7,6 · 90'ESSES Tunis · 19 Şub · 6,6 · 90'ESTGalaxy · 11 Mar · 7,3 · 90'GALES Sahel · 19 Mar · 7,3 · 90'ESSES Tunis · 3 Nis · 6,3 · 45'ESTWydad AC · 17 Nis · 7,3 · 90'WYDWydad AC · 24 Nis · 6,9 · 90'WYD6,9

Son 5 maç

Tümü

Takımda

BEL · 2021-22 · 23 oyuncu
Gol8. 0
Asist4. 0
Puan4. 7,04
Dakika7. 585
Kadro ›