İçeriğe geç
EN

A. Østli

Sarpsborg 08 FF· Defans

6,8Ort. puan
1Gol
1Asist

Sezon 2017-18

1212 ilk 11Maç
900Dakika
0Top kapma
10Araya girme
%5728/49İkili kazanma
6,84Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 0,00%50
Kazanılan ikili / 90 2,80%11
Geçilme / 90 0,30%77
Faul / 90 1,10%34
Kilit pas / 90 0,30%41
Asist / 90 0,10%79
97 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)Eliteserien 2017-18

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
5 KasEVikingDM1-21'——0(0)0——
16 EkiEStabaekEB2-290'6,4—0(0)03/7
17 EylETromsoDM0-590'6,2—0(0)03/6—
13 AğuEKristiansund BKDB2-290'6,5—0(0)04/4—
6 AğuEHaugesundEG2-190'6,1—0(0)10/2—
16 TemEBrannDG1-090'7,4—0(0)04/5—
28 MayEHaugesundDB0-090'7,1—0(0)05/10—
16 MayELillestromDG2-190'7,41(0)13/5—
7 MayEStromsgodsetDB1-126'6,6—0(0)00/1—
1 MayERosenborgEM1-263'6,9—0(0)12/2—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2017-18 Eliteserien sezonunda A. Østli (Sarpsborg 08 FF): 12 maç, 900 dakika, 1 gol, 1 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,20. Ortalama maç puanı 6,84. Veriler 5 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 9 · ort. 6,73
46,510Rosenborg · 1 May · 6,9 · 63'ROSStromsgodset · 7 May · 6,6 · 26'STRLillestrom · 16 May · 7,4 · 90'LILHaugesund · 28 May · 7,1 · 90'HAUBrann · 16 Tem · 7,4 · 90'BRAHaugesund · 6 Ağu · 6,1 · 90'HAUKristiansund BK · 13 Ağu · 6,5 · 90'KRITromso · 17 Eyl · 6,2 · 90'TROStabaek · 16 Eki · 6,4 · 90'STA6,4

Son 5 maç

Tümü

Takımda

SAR · 2017-18 · 24 oyuncu
Gol10. 1
Asist10. 1
Puan13. 6,84
Dakika14. 900
Kadro ›