İçeriğe geç
EN

West Ham 2-0 Wolves

Premier Lig · 9. hafta
West Ham
20
Maç sonuİlk yarı 1-0
Wolves
29'Scamacca54'Bowen
London Stadium, LondonHakem P. Tierney1 Eki 2022, Cmt 19:3064.472 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

13Tümü ›
Başlama · 19:30
14'
Rúben NevesSarı kart
22'
João MoutinhoSarı kart
24'
Adama TraoréOyuna girdi · Pedro Neto çıktı
29'
G. ScamaccaGol1-0
34'
Pablo FornalsOyuna girdi · M. Cornet çıktı
Devre arası 1-0
52'
Declan RiceSarı kart
54'
J. BowenGol2-0
58'
Diego CostaOyuna girdi · Gonçalo Guedes çıktı
66'
M. AntonioOyuna girdi · G. Scamacca çıktı
72'
C. CampbellOyuna girdi · Matheus Nunes çıktı
73'
B. TraoréOyuna girdi · Nélson Semedo çıktı
74'
EmersonOyuna girdi · Lucas Paquetá çıktı
83'
Aaron CresswellSarı kart
Maç sonu 2-0

Maç istatistikleri

West Ham
Wolves
18
Şut
15
5
İsabetli şut
4
10
Ceza sahası içi şut
5
%39
Topla oynama
%61
1
Korner
6
8
Faul
6
4
Kurtarış
3

İlk 11'ler

4-2-3-1 · 3-4-2-1Kadrolar ›
West Ham
4-2-3-1
TD D. MoyesYedek 9
Wolves
3-4-2-1
TD Bruno LageYedek 9

Öne çıkan oyuncular: J. Bowen 7,9 · Ł. Fabiański 7,7 · D. Rice 7,7

Senin tahmininMaç sonu 2-0
WES
–
WOL
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 19:30

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.Modelin skoru artık “tahmini skor”: maç sonucuyla tutarlı ve sezon boyunca gerçek skor dağılımına uyan seçim (eskiden en olası tek skor). Geçmiş puanlar değişmedi.

Maç sonu analizi

5 bölüm05:04

1 Ekim 2022: Premier Lig 9. hafta maçı West Ham 2-0 Wolves sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 29' West Ham buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 29' G. Scamacca → 1-0; 54' J. Bowen → 2-0.

Sarı kartlar West Ham 2, Wolves 2.

İstatistik karşılaştırması

Şut 18-15 (isabetli 5-4); topla oynama %39 - %61; korner 1-6; pas isabeti %81 - %87.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 1-0.

Öne çıkan oyuncular

West Ham tarafında maçın en yüksek ratingi J. Bowen oldu: 7,9, 90 dakika; 1 gol, 2 isabetli şut, 3 kilit pas, 2 top kapma, 11 ikili mücadelenin 7 tanesini kazandı.

Wolves tarafında maçın en yüksek ratingi M. Kilman oldu: 7,2, 90 dakika; 1 top kapma, 2 ikili mücadelenin 2 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

West Ham, 1 Ekim 2022 tarihinde oynanan Premier Lig 9. hafta maçında Wolves karşısında 2-0 kazandı. Goller: G. Scamacca 29', J. Bowen 54'. Maç istatistiği: topla oynama West Ham %39, Wolves %61; isabetli şut 5-4.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

West Ham · sıradaki maç
Wolves · sıradaki maç