İçeriğe geç
EN★ Premium

VfL Wolfsburg 5-0 FSV Mainz 05

Bundesliga · 31. hafta
VfL Wolfsburg
50
Maç sonuİlk yarı 5-0
FSV Mainz 05
8'Wind24'Kruse (P)35'Kruse42'Wind+1 gol
Volkswagen Arena, WolfsburgHakem H. Osmers22 Nis 2022, Cum 21:3030.000 kapasite

Maç sonu analizi

5 bölüm10:00

22 Nisan 2022: Bundesliga 31. hafta maçı VfL Wolfsburg 5-0 FSV Mainz 05 sonucuyla tamamlandı.

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 5-0 bitti. İlk golü 8' VfL Wolfsburg buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 8' J. Wind → 1-0; 24' M. Kruse (penaltı) → 2-0; 35' M. Kruse, asist R. Baku → 3-0; 42' J. Wind → 4-0; 45+2' M. Kruse, asist Y. Gerhardt → 5-0.

23' Niklas Tauer (FSV Mainz 05) kırmızı kart gördü; VAR 1 kez devreye girdi; sarı kartlar VfL Wolfsburg 0, FSV Mainz 05 2.

İstatistik karşılaştırması

Şut 15-5 (isabetli 8-3); topla oynama %60 - %40; korner 2-3; pas isabeti %88 - %79.

Goller yarılara göre: ilk yarı 5-0, ikinci yarı 0-0.

Öne çıkan oyuncular

VfL Wolfsburg tarafında maçın en yüksek ratingi M. Kruse oldu: 9,3, 80 dakika; 3 gol, 4 isabetli şut, 1 kilit pas.

FSV Mainz 05 tarafında maçın en yüksek ratingi D. Kohr oldu: 7,0, 45 dakika; 1 kilit pas, 1 top kapma, 3 ikili mücadelenin 1 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

VfL Wolfsburg 5–0 FSV Mainz 05Goller yarılara göre: ilk yarı 5-0, ikinci yarı 0-0.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Tüm maç olayları

19 olay
Başlama · 21:30
J. Wind1-0
8'
23'
Niklas Tauer
Professional foul last man
23'
VAR · Niklas Tauer
Card upgrade
M. Kruse (P)2-0
Penaltı
24'
M. Kruse3-0
Asist R. Baku
35'
J. Wind4-0
42'
Devre arası 5-0
46'
A. Hack Giren
M. Ingvartsen Çıkan
46'
M. Papela Giren
A. Stach Çıkan
46'
D. Kohr Giren
J. Boëtius Çıkan
46'
Aarón Martín Giren
Anderson Lucoqui Çıkan
M. Kruse5-0
Asist Y. Gerhardt
45+2'
F. Nmecha Giren
X. Schlager Çıkan
64'
B. Białek Giren
L. Nmecha Çıkan
64'
72'
K. Onisiwo Giren
J. Burkardt Çıkan
K. Mbabu Giren
R. Baku Çıkan
74'
M. Philipp Giren
J. Wind Çıkan
74'
81'
Dominik Kohr
Faul
K. Paredes Giren
M. Kruse Çıkan
81'
82'
Alexander Hack
Faul
Maç sonu 5-0
Senin tahmininMaç sonu 5-0
WOL
–
MAI
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 21:30

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Topluluk

Maç özeti

22 Nisan 2022: Bundesliga 31. hafta maçı VfL Wolfsburg 5-0 FSV Mainz 05 sonucuyla tamamlandı. Goller: J. Wind 8', M. Kruse 24' (pen.), M. Kruse 35', J. Wind 42', M. Kruse 45+2'. Maç istatistiği: topla oynama VfL Wolfsburg %60, FSV Mainz 05 %40; isabetli şut 8-3.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

VfL Wolfsburg · sıradaki maç
FSV Mainz 05 · sıradaki maç