İçeriğe geç
EN★ Premium

VfL Wolfsburg 3-0 FSV Mainz 05

Bundesliga · 22. hafta
VfL Wolfsburg
30
Maç sonuİlk yarı 1-0
FSV Mainz 05
4'Arnold69'Weghorst (P)76'Knoche
Volkswagen Arena, WolfsburgHakem Benjamin Cortus16 Şub 2019, Cmt 17:3030.000 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

11Tümü ›
Başlama · 17:30
4'
M. ArnoldAsist J. Brekalo1-0
40'
Josip BrekaloSarı kart
44'
Stefan BellSarı kart
Devre arası 1-0
60'
K. OnisiwoOyuna girdi · R. Quaison çıktı
69'
W. WeghorstPenaltı2-0
71'
A. MehmediOyuna girdi · R. Steffen çıktı
76'
R. KnocheAsist Y. Gerhardt3-0
77'
A. UjahOyuna girdi · J. Boëtius çıktı
77'
G. HoltmannOyuna girdi · D. Latza çıktı
78'
F. KlausOyuna girdi · J. Brekalo çıktı
85'
E. RexhbecajOyuna girdi · J. Guilavogui çıktı
Maç sonu 3-0

Maç istatistikleri

VfL Wolfsburg
FSV Mainz 05
17
Şut
12
6
İsabetli şut
4
9
Ceza sahası içi şut
6
%51
Topla oynama
%49
4
Korner
7
6
Faul
12
4
Kurtarış
3

İlk 11'ler

4-3-3 · 4-3-1-2Kadrolar ›
VfL Wolfsburg
4-3-3
TD B. LabbadiaYedek 7
FSV Mainz 05
4-3-1-2
TD S. SchwarzYedek 7

Öne çıkan oyuncular: R. Knoche 8,6 · M. Arnold 7,9 · K. Casteels 7,6

Senin tahmininMaç sonu 3-0
WOL
–
MAI
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 17:30

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Maç sonu analizi

5 bölüm12:57

16 Şubat 2019: Bundesliga 22. hafta maçı VfL Wolfsburg 3-0 FSV Mainz 05 sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 4' VfL Wolfsburg buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 4' M. Arnold, asist J. Brekalo → 1-0; 69' W. Weghorst (penaltı) → 2-0; 76' R. Knoche, asist Y. Gerhardt → 3-0.

Sarı kartlar VfL Wolfsburg 1, FSV Mainz 05 1.

İstatistik karşılaştırması

Şut 17-12 (isabetli 6-4); topla oynama %51 - %49; korner 4-7; pas isabeti %77 - %77.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 2-0.

Öne çıkan oyuncular

VfL Wolfsburg tarafında maçın en yüksek ratingi R. Knoche oldu: 8,6, 90 dakika; 1 gol, 1 isabetli şut, 1 top kapma, 10 ikili mücadelenin 7 tanesini kazandı.

FSV Mainz 05 tarafında maçın en yüksek ratingi D. Brosinski oldu: 7,1, 90 dakika; 4 kilit pas, 2 top kapma, 5 ikili mücadelenin 3 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

VfL Wolfsburg, 16 Şubat 2019 tarihinde oynanan Bundesliga 22. hafta maçında FSV Mainz 05 karşısında 3-0 kazandı. Goller: M. Arnold 4', W. Weghorst 69' (pen.), R. Knoche 76'. Maç istatistiği: topla oynama VfL Wolfsburg %51, FSV Mainz 05 %49; isabetli şut 6-4.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

VfL Wolfsburg · sıradaki maç
FSV Mainz 05 · sıradaki maç