İçeriğe geç
EN★ Premium

ST Mirren 2-0 Aberdeen

Premiership · 1st Phase - 32
ST Mirren
20
Maç sonuİlk yarı 1-0
Aberdeen
40'Ayunga83'Gogic
The SMISA Stadium, PaisleyHakem N. Walsh4 Nis 2026, Cmt 17:008.016 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

14Tümü ›
Başlama · 17:00
27'
Kenan BilalovicSarı kart
39'
Liam MorrisonSarı kart
40'
J. AyungaGol1-0
45'
Marko LazetićSarı kart
45+1'
Jonah AyungaSarı kart
Devre arası 1-0
46'
S. ArmstrongOyuna girdi · T. Keskinen çıktı
46'
K. NisbetOyuna girdi · M. Lazetic çıktı
46'
T. OlusanyaOyuna girdi · K. Bilalovic çıktı
59'
S. TanserOyuna girdi · D. John çıktı
59'
D. N'LunduluOyuna girdi · K. Phillips çıktı
65'
L. CameronOyuna girdi · G. Shinnie çıktı
68'
J. RichardsonOyuna girdi · J. Ayunga çıktı
79'
D. LobbanOyuna girdi · A. Jensen çıktı
83'
A. GogicAsist S. Tanser2-0
Maç sonu 2-0

Maç istatistikleri

ST Mirren
Aberdeen
0,90
xG
0,53
11
Şut
7
4
İsabetli şut
0
5
Ceza sahası içi şut
4
%57
Topla oynama
%43
8
Korner
5
8
Faul
15
0
Kurtarış
2

İlk 11'ler

3-5-2 · 3-4-3Kadrolar ›
ST Mirren
3-5-2
TD Craig McLeishYedek 9
Aberdeen
3-4-3
TD Peter LevenYedek 9

Öne çıkan oyuncular: A. Gogić 8,5 · M. Mandron 7,9 · G. Shinnie 7,5

Senin tahmininMaç sonu 2-0
MIR
–
ABE
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 17:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Maç sonu analizi

5 bölüm11:59

4 Nisan 2026: Premiership maçı ST Mirren 2-0 Aberdeen sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 40' ST Mirren buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 40' J. Ayunga → 1-0; 83' A. Gogic, asist S. Tanser → 2-0.

Sarı kartlar ST Mirren 1, Aberdeen 3.

İstatistik karşılaştırması

Beklenen gol (xG) ST Mirren 0,90, Aberdeen 0,53; şut 11-7 (isabetli 4-0); topla oynama %57 - %43; korner 8-5; pas isabeti %82 - %77.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 1-0.

Öne çıkan oyuncular

ST Mirren tarafında maçın en yüksek ratingi A. Gogić oldu: 8,5, 90 dakika; 1 gol, 1 isabetli şut, 1 top kapma, 6 ikili mücadelenin 5 tanesini kazandı.

Aberdeen tarafında maçın en yüksek ratingi G. Shinnie oldu: 7,5, 65 dakika; 5 top kapma, 13 ikili mücadelenin 8 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

4 Nisan 2026: Premiership maçı ST Mirren 2-0 Aberdeen sonucuyla tamamlandı. Goller: J. Ayunga 40', A. Gogic 83'. Maç istatistiği: topla oynama ST Mirren %57, Aberdeen %43; isabetli şut 4-0; beklenen gol (xG) 0,90-0,53.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

ST Mirren · sıradaki maç
Aberdeen · sıradaki maç