İçeriğe geç
EN★ Premium

Sporting Gijon 1-1 Eibar

Segunda División · 14. hafta
Sporting Gijon
11
Maç sonuİlk yarı 0-1
Eibar
77'Dubasin (P)
Corpas5'
Hakem Jose Antonio Sanchez Villalobos16 Kas 2025, Paz 18:15

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

18Tümü ›
Başlama · 18:15
5'
0-1J. CorpasAsist J. Bautista
18'
Aritz ArambarriSarı kart
20'
Lucas PerrinSarı kart
29'
JairOyuna girdi · A. Arambarri çıktı
45+1'
Toni VillaSarı kart
Devre arası 0-1
46'
José CorpasSarı kart
55'
Guille RosasSarı kart
66'
Aleix GarridoSarı kart
66'
J. MartinezOyuna girdi · T. Villa çıktı
68'
J. CaicedoOyuna girdi · A. Coundoul çıktı
68'
N. RiestraOyuna girdi · G. Campos çıktı
73'
Jordy CaicedoSarı kart
76'
Jair AmadorSarı kart
77'
J. DubasinPenaltı1-1
81'
X. AlkainOyuna girdi · Javier Marton çıktı
81'
L. OlaetxeaOyuna girdi · A. Garrido çıktı
90+3'
J. SmithOyuna girdi · N. Martin çıktı
90+3'
A. RodriguezOyuna girdi · J. Corpas çıktı
Maç sonu 1-1

Maç istatistikleri

Sporting Gijon
Eibar
1,48
xG
0,35
13
Şut
6
6
İsabetli şut
3
5
Ceza sahası içi şut
1
%61
Topla oynama
%39
10
Korner
3
13
Faul
12
2
Kurtarış
5

İlk 11'ler

4-2-3-1 · 3-5-2Kadrolar ›
Sporting Gijon
4-2-3-1
TD Asier GaritanoYedek 11
Eibar
3-5-2
TD Beñat San JoséYedek 11

Öne çıkan oyuncular: Jonathan Dubasin 7,7 · Jon Mikel 7,6 · José Corpas 7,3

Senin tahmininMaç sonu 1-1
GIJ
–
EIB
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 18:15

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Maç sonu analizi

5 bölüm13:56

16 Kasım 2025: Segunda División 14. hafta maçı Sporting Gijon 1-1 Eibar sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 0-1 bitti. Sporting Gijon ikinci yarıda eşitliği yakaladı. İlk golü 5' Eibar buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 5' J. Corpas, asist J. Bautista → 0-1; 77' J. Dubasin (penaltı) → 1-1.

Sarı kartlar Sporting Gijon 3, Eibar 5.

İstatistik karşılaştırması

Beklenen gol (xG) Sporting Gijon 1,48, Eibar 0,35; şut 13-6 (isabetli 6-3); topla oynama %61 - %39; korner 10-3; pas isabeti %87 - %79.

Pozisyon kalitesinde Sporting Gijon daha üretkendi; skor bu üstünlüğü yansıtmadı.

Goller yarılara göre: ilk yarı 0-1, ikinci yarı 1-0.

Öne çıkan oyuncular

Sporting Gijon tarafında maçın en yüksek ratingi Jonathan Dubasin oldu: 7,7, 90 dakika; 1 gol, 1 isabetli şut, 2 kilit pas, 2 top kapma, 6 ikili mücadelenin 4 tanesini kazandı.

Eibar tarafında maçın en yüksek ratingi Jon Mikel oldu: 7,6, 90 dakika; 5 kurtarış.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

16 Kasım 2025: Segunda División 14. hafta maçı Sporting Gijon 1-1 Eibar sonucuyla tamamlandı. Goller: J. Corpas 5', J. Dubasin 77' (pen.). Maç istatistiği: topla oynama Sporting Gijon %61, Eibar %39; isabetli şut 6-3; beklenen gol (xG) 1,48-0,35.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Sporting Gijon · sıradaki maç
Eibar · sıradaki maç