İçeriğe geç
EN★ Premium

Saint Etienne 2-0 Toulouse

Ligue 1 · 20. hafta
Saint Etienne
20
Maç sonuİlk yarı 1-0
Toulouse
45'Berič (P)86'Dioussé
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-ÈtienneHakem Mikael Lesage14 Oca 2018, Paz 17:0041.965 kapasite

Maç sonu analizi

5 bölüm10:36

14 Ocak 2018: Ligue 1 20. hafta maçı Saint Etienne 2-0 Toulouse sonucuyla tamamlandı.

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 45' Saint Etienne buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 45' R. Berič (penaltı) → 1-0; 86' A. Dioussé → 2-0.

Sarı kartlar Saint Etienne 2, Toulouse 3.

İstatistik karşılaştırması

Şut 10-19 (isabetli 5-8); topla oynama %53 - %47; korner 4-10; pas isabeti %76 - %71.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 1-0.

Öne çıkan oyuncular

Saint Etienne tarafında maçın en yüksek ratingi J. Moulin oldu: 8,9, 90 dakika; 8 kurtarış, 1 ikili mücadelenin 1 tanesini kazandı.

Toulouse tarafında maçın en yüksek ratingi M. Gradel oldu: 7,8, 90 dakika; 3 isabetli şut, 3 kilit pas, 19 ikili mücadelenin 10 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

Saint Etienne 2–0 ToulouseGoller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 1-0.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Tüm maç olayları

13 olay
Başlama · 17:00
O. Selnæs Giren
V. Pajot Çıkan
11'
38'
Max Gradel
44'
Andy Delort
R. Berič (P)1-0
Penaltı
45'
Devre arası 1-0
Gabriel Silva
47'
A. Dioussé Giren
R. Hamouma Çıkan
57'
60'
C. Jean Giren
A. Delort Çıkan
69'
Y. Sanogo Giren
G. Imbula Çıkan
K. Monnet-Paquet Giren
R. Berič Çıkan
76'
76'
J. Durmaz Giren
Somália Çıkan
Bryan Dabo
80'
A. Dioussé2-0
86'
90'
Kelvin Amian
Maç sonu 2-0
Senin tahmininMaç sonu 2-0
ETI
–
TOU
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 17:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Topluluk

Maç özeti

Saint Etienne, 14 Ocak 2018 tarihinde oynanan Ligue 1 20. hafta maçında Toulouse karşısında 2-0 kazandı. Goller: R. Berič 45' (pen.), A. Dioussé 86'. Maç istatistiği: topla oynama Saint Etienne %53, Toulouse %47; isabetli şut 5-8.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Saint Etienne · sıradaki maç
Toulouse · sıradaki maç