İçeriğe geç
EN★ Premium

Real Madrid 2-0 Getafe

LaLiga · 1. hafta
Real Madrid
20
Maç sonuİlk yarı 1-0
Getafe
20'Carvajal51'Bale
Estadio Enrique Roca de Murcia, MurciaHakem Javier Estrada Fernandez19 Ağu 2018, Paz 23:1531.179 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

16Tümü ›
Başlama · 23:15
20'
Daniel CarvajalGol1-0
27'
Jorge MolinaSarı kart
41'
Amath NdiayeSarı kart
42'
DjenéSarı kart
Devre arası 1-0
51'
G. BaleGol2-0
58'
CasemiroOyuna girdi · Isco çıktı
58'
Jaime MataOyuna girdi · A. Ndiaye çıktı
63'
Jaime MataSarı kart
64'
Iván AlejoOyuna girdi · Portillo çıktı
68'
MarceloSarı kart
71'
L. ModrićOyuna girdi · Dani Ceballos çıktı
71'
ÁngelOyuna girdi · Jorge Molina çıktı
77'
Mauro ArambarriSarı kart
77'
Lucas VázquezOyuna girdi · G. Bale çıktı
79'
Leandro CabreraSarı kart
79'
Bruno GonzálezSarı kart
Maç sonu 2-0

Maç istatistikleri

Real Madrid
Getafe
10
Şut
5
3
İsabetli şut
1
7
Ceza sahası içi şut
2
%77
Topla oynama
%23
3
Korner
0
11
Faul
28
1
Kurtarış
1

İlk 11'ler

4-3-3 · 4-1-4-1Kadrolar ›
Real Madrid
4-3-3
TD LopeteguiYedek 7
Getafe
4-1-4-1
TD José BordalásYedek 7

Öne çıkan oyuncular: Carvajal 8,1 · Nacho 8,0 · T. Kroos 7,7

Senin tahmininMaç sonu 2-0
REA
–
GET
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 23:15

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Maç sonu analizi

5 bölüm18:11

19 Ağustos 2018: LaLiga 1. hafta maçı Real Madrid 2-0 Getafe sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 20' Real Madrid buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 20' Daniel Carvajal → 1-0; 51' G. Bale → 2-0.

Sarı kartlar Real Madrid 1, Getafe 7.

İstatistik karşılaştırması

Şut 10-5 (isabetli 3-1); topla oynama %77 - %23; korner 3-0; pas isabeti %91 - %65.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 1-0.

Öne çıkan oyuncular

Real Madrid tarafında maçın en yüksek ratingi Carvajal oldu: 8,1, 90 dakika; 1 gol, 1 isabetli şut, 2 top kapma, 10 ikili mücadelenin 7 tanesini kazandı.

Getafe tarafında maçın en yüksek ratingi N. Maksimović oldu: 6,6, 90 dakika; 1 kilit pas, 3 top kapma, 11 ikili mücadelenin 5 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

Real Madrid - Getafe maçı (LaLiga 1. hafta, 19 Ağustos 2018) 2-0 sona erdi. Goller: Daniel Carvajal 20', G. Bale 51'. Maç istatistiği: topla oynama Real Madrid %77, Getafe %23; isabetli şut 3-1.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Real Madrid · sıradaki maç
Getafe · sıradaki maç