İçeriğe geç
EN★ Premium

Rayo Vallecano 1-1 Eibar

LaLiga · 29. hafta
Rayo Vallecano
11
Maç sonuİlk yarı 1-1
Eibar
7'Castro
Escalante36'
Estadio de Vallecas, MadridHakem Alfonso Alvarez Izquierdo12 Mar 2016, Cmt 23:0515.500 kapasite

Maç sonu analizi

5 bölüm10:03

12 Mart 2016: LaLiga 29. hafta maçı Rayo Vallecano 1-1 Eibar sonucuyla tamamlandı.

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-1 bitti. İlk golü 7' Rayo Vallecano buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 7' Zé Castro, asist Roberto Trashorras → 1-0; 36' G. Escalante, asist Juncà → 1-1.

85' Josip Radošević (Eibar) kırmızı kart gördü; sarı kartlar Rayo Vallecano 5, Eibar 3.

İstatistik karşılaştırması

Şut 12-7 (isabetli 3-1); topla oynama %59 - %41; korner 8-0; pas isabeti %69 - %54.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-1, ikinci yarı 0-0.

Öne çıkan oyuncular

Rayo Vallecano tarafında maçın en yüksek ratingi Roberto Trashorras oldu: 8,1, 90 dakika; 1 asist, 5 kilit pas, 10 ikili mücadelenin 6 tanesini kazandı.

Eibar tarafında maçın en yüksek ratingi Capa oldu: 7,5, 90 dakika; 1 kilit pas, 8 ikili mücadelenin 6 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

Rayo Vallecano 1–1 EibarGoller yarılara göre: ilk yarı 1-1, ikinci yarı 0-0.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Tüm maç olayları

17 olay
Başlama · 23:05
Zé Castro1-0
Asist Roberto Trashorras
7'
Aras Özbiliz
33'
36'
G. Escalante1-1
Asist Juncà
Diego Llorente
44'
Miku Fedor
45'
Devre arası 1-1
Adri Embarba Giren
A. Özbiliz Çıkan
46'
Quini Giren
Nacho Martínez Çıkan
46'
Piti
59'
67'
Josip Radošević
Manucho Gonçalves Giren
Piti Çıkan
70'
Adrian Embarba
76'
79'
Sergi Enrich Giren
G. Escalante Çıkan
80'
Iván Ramis
85'
Josip Radošević
85'
Josip Radošević
89'
Iñigo Barrenetxea Giren
T. Inui Çıkan
90'
Ansotegi Giren
Borja Bastón Çıkan
Maç sonu 1-1
Senin tahmininMaç sonu 1-1
RAY
–
EIB
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 23:05

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Topluluk

Maç özeti

12 Mart 2016: LaLiga 29. hafta maçı Rayo Vallecano 1-1 Eibar sonucuyla tamamlandı. Goller: Zé Castro 7', G. Escalante 36'. Maç istatistiği: topla oynama Rayo Vallecano %59, Eibar %41; isabetli şut 3-1.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Rayo Vallecano · sıradaki maç
Eibar · sıradaki maç