İçeriğe geç
EN

Juve Stabia 2-1 Modena

Serie B · 30. hafta
Juve Stabia
21
Maç sonuİlk yarı 1-0
Modena
10'Candellone64'Candellone
Palumbo (P)75'
Stadio Comunale Romeo Menti, Castellammare di StabiaHakem L. Massimi15 Mar 2025, Cmt 17:007.642 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

16Tümü ›
Başlama · 17:00
10'
L. CandelloneAsist P. Peda1-0
27'
Matteo CotaliSarı kart
36'
Romano Floriani MussoliniSarı kart
Devre arası 1-0
46'
E. DucaOyuna girdi · M. Cotali çıktı
63'
G. CasoOyuna girdi · Pedro Mendes çıktı
63'
K. BozhanajOyuna girdi · L. Magnino çıktı
64'
L. CandelloneAsist M. Ruggero2-0
65'
Y. RocchettiOyuna girdi · N. Fortini çıktı
66'
C. AndreoniOyuna girdi · R. Floriani Mussolini çıktı
75'
2-1A. PalumboPenaltı
76'
G. DefrelOyuna girdi · E. Gliozzi çıktı
78'
M. MeliOyuna girdi · G. Leone çıktı
79'
Stipe VulikićSarı kart
89'
M. BaldiOyuna girdi · C. Pierobon çıktı
89'
A. LouatiOyuna girdi · K. Piscopo çıktı
89'
I. KamateOyuna girdi · F. Gerli çıktı
Maç sonu 2-1

Maç istatistikleri

Juve Stabia
Modena
14
Şut
11
3
İsabetli şut
1
10
Ceza sahası içi şut
8
%41
Topla oynama
%59
7
Korner
5
23
Faul
19
0
Kurtarış
1

İlk 11'ler

3-4-1-2 · 3-5-2Kadrolar ›
Juve Stabia
3-4-1-2
TD G. PagliucaYedek 12
Modena
3-5-2
TD P. MandelliYedek 12

Öne çıkan oyuncular: L. Candellone 8,9 · G. Leone 8,0 · P. Peda 7,6

Senin tahmininMaç sonu 2-1
JUV
–
MOD
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 17:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.Modelin skoru artık “tahmini skor”: maç sonucuyla tutarlı ve sezon boyunca gerçek skor dağılımına uyan seçim (eskiden en olası tek skor). Geçmiş puanlar değişmedi.

Maç sonu analizi

5 bölüm22:22

15 Mart 2025: Serie B 30. hafta maçı Juve Stabia 2-1 Modena sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 10' Juve Stabia buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 10' L. Candellone, asist P. Peda → 1-0; 64' L. Candellone, asist M. Ruggero → 2-0; 75' A. Palumbo (penaltı) → 2-1.

Sarı kartlar Juve Stabia 1, Modena 2.

İstatistik karşılaştırması

Şut 14-11 (isabetli 3-1); topla oynama %41 - %59; korner 7-5; pas isabeti %71 - %79.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 1-1.

Öne çıkan oyuncular

Juve Stabia tarafında maçın en yüksek ratingi L. Candellone oldu: 8,9, 90 dakika; 2 gol, 2 isabetli şut, 2 top kapma, 17 ikili mücadelenin 8 tanesini kazandı.

Modena tarafında maçın en yüksek ratingi A. Palumbo oldu: 7,2, 90 dakika; 1 gol, 1 isabetli şut, 4 kilit pas, 9 ikili mücadelenin 2 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

15 Mart 2025: Serie B 30. hafta maçı Juve Stabia 2-1 Modena sonucuyla tamamlandı. Goller: L. Candellone 10', L. Candellone 64', A. Palumbo 75' (pen.). Maç istatistiği: topla oynama Juve Stabia %41, Modena %59; isabetli şut 3-1.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Juve Stabia · sıradaki maç
Modena · sıradaki maç