İçeriğe geç
EN★ Premium

Granada CF 2-4 Girona

LaLiga · 5. hafta
Granada CF
24
Maç sonuİlk yarı 0-3
Girona
63'Uzuni85'Boyé
Tsygankov22'Sávio31'López34'Couto89'
Estadio Nuevo Los Cármenes, GranadaHakem Isidro Diaz de Mera Escuderos18 Eyl 2023, Pzt 22:0023.156 kapasite

Maç sonu analizi

5 bölüm09:56

18 Eylül 2023: LaLiga 5. hafta maçı Granada CF 2-4 Girona sonucuyla tamamlandı.

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 0-3 bitti. İlk golü 22' Girona buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 22' Viktor Tsygankov, asist Sávio → 0-1; 31' Sávio → 0-2; 34' David López, asist Artem Dovbyk → 0-3; 63' Myrto Uzuni, asist Ignasi Miquel → 1-3; 85' Lucas Boyé, asist Famara Diédhiou → 2-3; 89' Yan Couto, asist Cristhian Stuani → 2-4.

Sarı kartlar Granada CF 3, Girona 3.

İstatistik karşılaştırması

Beklenen gol (xG) Granada CF 1,62, Girona 2,77; şut 12-13 (isabetli 5-7); topla oynama %42 - %58; korner 4-5; pas isabeti %79 - %86.

Pozisyon kalitesi de sonucu destekliyor: xG farkı 1,15.

Goller yarılara göre: ilk yarı 0-3, ikinci yarı 2-1.

Öne çıkan oyuncular

Granada CF tarafında maçın en yüksek ratingi Ignasi Miquel oldu: 8,3, 90 dakika; 1 asist, 1 kilit pas, 2 top kapma, 9 ikili mücadelenin 7 tanesini kazandı.

Girona tarafında maçın en yüksek ratingi Sávio oldu: 8,2, 89 dakika; 1 gol, 1 asist, 1 isabetli şut, 1 kilit pas, 9 ikili mücadelenin 6 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

Granada CF 2–4 GironaPozisyon kalitesi de sonucu destekliyor: xG farkı 1,15.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Tüm maç olayları

22 olay
Başlama · 22:00
22'
Viktor Tsygankov0-1
Asist Sávio
Myrto Uzuni
Faul
23'
31'
Sávio0-2
Óscar Melendo
Faul
33'
34'
David López0-3
Asist Artem Dovbyk
Devre arası 0-3
Raúl Torrente Giren
Víctor Díaz Çıkan
61'
Gonzalo Villar Giren
José Callejón Çıkan
62'
Myrto Uzuni1-3
Asist Ignasi Miquel
63'
68'
Portu Giren
Viktor Tsygankov Çıkan
Raúl Torrente
Faul
70'
71'
Yangel Herrera Giren
Iván Martín Çıkan
71'
Cristhian Stuani Giren
Artem Dovbyk Çıkan
72'
Yan Couto
İtiraz
Antonio Puertas Giren
Óscar Melendo Çıkan
74'
Famara Diédhiou Giren
Carlos Neva Çıkan
83'
Álvaro Fernández Giren
Bryan Zaragoza Çıkan
83'
Lucas Boyé2-3
Asist Famara Diédhiou
85'
89'
Yan Couto2-4
Asist Cristhian Stuani
90'
Valery Fernández Giren
Sávio Çıkan
90'
Juanpe Giren
Daley Blind Çıkan
90+4'
Juanpe
Faul
90+7'
Yangel Herrera
Faul
Maç sonu 2-4
Senin tahmininMaç sonu 2-4
GRA
–
GIR
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 22:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Topluluk

Maç özeti

18 Eylül 2023: LaLiga 5. hafta maçı Granada CF 2-4 Girona sonucuyla tamamlandı. Goller: Viktor Tsygankov 22', Sávio 31', David López 34', Myrto Uzuni 63', Lucas Boyé 85', Yan Couto 89'. Maç istatistiği: topla oynama Granada CF %42, Girona %58; isabetli şut 5-7; beklenen gol (xG) 1,62-2,77.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Granada CF · sıradaki maç
Girona · sıradaki maç