İçeriğe geç
EN

FC Gomel 6-0 Naftan

Premier League · 18. hafta
FC Gomel
60
Maç sonuİlk yarı 4-0
Naftan
15'Laptev18'Lazarev37'Leonovich42'Laptev (P)+2 gol
Hakem P. Koronets15 Ağu 2026, Cmt 15:10

Model isabeti

Geriye dönük model tahmini · maçtan sonra üretildi, karneye girmez

Bu maç için kickoff öncesi kilitli tahmin yoktu. Model maçtan sonra, yalnız maç öncesi bilinen veriyle (maçın sonucu kullanılmadan) çalıştırıldı; karneye ve isabet istatistiklerine girmez.

Maç öncesi en belirgin 3 başlık ve sonucu. Nasıl seçilir?

1. öne çıkan
2+ gol
%76
Netlig tabanı %70kalibre
geriye dönük isabet
2. öne çıkan
FC Gomel kazanır
%65±7
Belirginlig tabanı %41kalibre
geriye dönük isabet
Model bu maçta üçüncü bir belirgin başlık görmüyor — zayıf tahmin eklenmez.
Maç sonucu · GOM %65 · X %21 · NAF %14Tahmini skor 2-0 · En olası: 1-0 %12 · 2-0 %12 · 2-1 %10Tüm başlıklar ›

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Tüm maç olayları

17Tümü ›
Başlama · 15:10
15'
D. LaptevGol1-0
18'
V. LazarevAsist T. Simanenka2-0
23'
A. NaumovichOyuna girdi · D. Shelikov çıktı
28'
A. LebedevSarı kart
37'
K. LeonovichAsist D. Laptev3-0
42'
D. LaptevPenaltı4-0
Devre arası 4-0
46'
K. AdamovichOyuna girdi · A. Tumanov çıktı
46'
V. KrolikOyuna girdi · A. Lebedev çıktı
60'
D. KovalevichOyuna girdi · K. Leonovich çıktı
60'
D. EmeljanovOyuna girdi · D. Laptev çıktı
67'
T. SimanenkaAsist D. Emeljanov5-0
68'
D. ShaykhtdinovOyuna girdi · V. Martinkevich çıktı
68'
A. DrabatovichOyuna girdi · V. Yakovlev çıktı
76'
M. MardasOyuna girdi · T. Simanenka çıktı
76'
G. KukushkinOyuna girdi · I. Zayats çıktı
84'
A. VoskoboynikovOyuna girdi · M. Aymanov çıktı
85'
D. KovalevichAsist V. Lazarev6-0
Maç sonu 6-0

Maç istatistikleri

İstatistik henüz yok.

İlk 11'ler

Kadrolar ›
FC Gomel
TD Andrey GorovtsovYedek 9
Naftan
TD Aleksandr KhrapkovskiYedek 8
Senin tahmininMaç sonu 6-0
GOM
–
NAF
–
Model: 2-0 (%12)
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 15:10

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.Modelin skoru artık “tahmini skor”: maç sonucuyla tutarlı ve sezon boyunca gerçek skor dağılımına uyan seçim (eskiden en olası tek skor). Geçmiş puanlar değişmedi.

Maç sonu analizi

5 bölüm23:08

15 Ağustos 2026: Premier League 18. hafta maçı FC Gomel 6-0 Naftan sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 4-0 bitti. İlk golü 15' FC Gomel buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 15' D. Laptev → 1-0; 18' V. Lazarev, asist T. Simanenka → 2-0; 37' K. Leonovich, asist D. Laptev → 3-0; 42' D. Laptev (penaltı) → 4-0; 67' T. Simanenka, asist D. Emeljanov → 5-0; 85' D. Kovalevich, asist V. Lazarev → 6-0.

Sarı kartlar FC Gomel 0, Naftan 1.

İstatistik karşılaştırması

Goller yarılara göre: ilk yarı 4-0, ikinci yarı 2-0.

Öne çıkan oyuncular

Golleriyle öne çıkanlar: D. Laptev, V. Lazarev, K. Leonovich, T. Simanenka, D. Kovalevich.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

Geriye dönük model tahmini (maçtan sonra yalnız maç öncesi veriyle üretildi, karneye girmez): FC Gomel %65, beraberlik %21, Naftan %14.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

15 Ağustos 2026: Premier League 18. hafta maçı FC Gomel 6-0 Naftan sonucuyla tamamlandı. Goller: D. Laptev 15', V. Lazarev 18', K. Leonovich 37', D. Laptev 42' (pen.), T. Simanenka 67', D. Kovalevich 85'.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem, Tahmin karnesi

İlgili maçlar

FC Gomel · sıradaki maç
Naftan · sıradaki maç