İçeriğe geç
EN

FC Copenhagen 2-3 Aarhus

Superliga · 4. hafta
FC Copenhagen
23
Maç sonuİlk yarı 0-1
Aarhus
76'Larsson84'Mattsson (P)
Mortensen10'Bech52'Links74'
Hakem M. Redder8 Ağu 2025, Cum 19:00

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

21Tümü ›
Başlama · 19:00
10'
0-1P. MortensenAsist M. Madsen
Devre arası 0-1
52'
0-2T. BechGol
54'
Tobias BechVAR · Goal confirmed
59'
M. ElyounoussiOyuna girdi · V. Claesson çıktı
59'
T. DelaneyOyuna girdi · L. Lerager çıktı
59'
E. AchouriOyuna girdi · Robert çıktı
63'
Gabriel PereiraSarı kart
67'
A. CorneliusOyuna girdi · Y. Moukoko çıktı
71'
R. CarstensenOyuna girdi · E. Kahl çıktı
74'
0-3G. LinksGol
75'
Gift LinksSarı kart
76'
J. LarssonGol1-3
80'
J. SerraOyuna girdi · P. Mortensen çıktı
80'
S. TchamcheOyuna girdi · T. Bech çıktı
83'
Andreas CorneliusSarı kart
83'
Kristian ArnstadSarı kart
84'
Y. ZagueOyuna girdi · R. Huescas çıktı
84'
M. MattssonPenaltı2-3
90+6'
Felix BeijmoSarı kart
90+8'
J. Jensen-AbbewOyuna girdi · F. Beijmo çıktı
90+10'
Jesper HansenSarı kart
Maç sonu 2-3

Maç istatistikleri

FC Copenhagen
Aarhus
3,21
xG
2,28
19
Şut
11
8
İsabetli şut
3
15
Ceza sahası içi şut
7
%61
Topla oynama
%39
4
Korner
7
10
Faul
5
0
Kurtarış
5

İlk 11'ler

4-4-2 · 3-4-3Kadrolar ›
FC Copenhagen
4-4-2
TD Jacob NeestrupYedek 9
Aarhus
3-4-3
TD Jakob PoulsenYedek 9

Öne çıkan oyuncular: J. Larsson 8,5 · J. Hansen 8,2 · T. Bech 8,0

Senin tahmininMaç sonu 2-3
COP
–
AAR
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 19:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.Modelin skoru artık “tahmini skor”: maç sonucuyla tutarlı ve sezon boyunca gerçek skor dağılımına uyan seçim (eskiden en olası tek skor). Geçmiş puanlar değişmedi.

Maç sonu analizi

5 bölüm04:14

8 Ağustos 2025: Superliga 4. hafta maçı FC Copenhagen 2-3 Aarhus sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 0-1 bitti. İlk golü 10' Aarhus buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 10' P. Mortensen, asist M. Madsen → 0-1; 52' T. Bech → 0-2; 74' G. Links → 0-3; 76' J. Larsson → 1-3; 84' M. Mattsson (penaltı) → 2-3.

VAR 1 kez devreye girdi; sarı kartlar FC Copenhagen 2, Aarhus 4.

İstatistik karşılaştırması

Beklenen gol (xG) FC Copenhagen 3,21, Aarhus 2,28; şut 19-11 (isabetli 8-3); topla oynama %61 - %39; korner 4-7; pas isabeti %87 - %79.

Pozisyon kalitesinde FC Copenhagen daha üretkendi; skor bu üstünlüğü yansıtmadı.

Goller yarılara göre: ilk yarı 0-1, ikinci yarı 2-2.

Öne çıkan oyuncular

FC Copenhagen tarafında maçın en yüksek ratingi J. Larsson oldu: 8,5, 90 dakika; 1 gol, 2 isabetli şut, 2 kilit pas, 6 ikili mücadelenin 2 tanesini kazandı.

Aarhus tarafında maçın en yüksek ratingi J. Hansen oldu: 8,2, 90 dakika; 5 kurtarış.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

FC Copenhagen, 8 Ağustos 2025 tarihinde oynanan Superliga 4. hafta maçında Aarhus karşısında 2-3 kaybetti. Goller: P. Mortensen 10', T. Bech 52', G. Links 74', J. Larsson 76', M. Mattsson 84' (pen.). Maç istatistiği: topla oynama FC Copenhagen %61, Aarhus %39; isabetli şut 8-3; beklenen gol (xG) 3,21-2,28.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

FC Copenhagen · sıradaki maç
Aarhus · sıradaki maç