İçeriğe geç
EN

FC Botosani 0-0 Farul Constanta

Liga I · 18. hafta
FC Botosani
00
Maç sonuİlk yarı 0-0
Farul Constanta
Stadionul Municipal, BotoşaniHakem I. Coza29 Kas 2024, Cum 18:0010.600 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

10Tümü ›
Başlama · 18:00
21'
Andrei MironSarı kart
Devre arası 0-0
63'
J. KaprofOyuna girdi · L. Fülöp çıktı
63'
Francisco JúniorOyuna girdi · E. Florescu çıktı
63'
Z. MitrovOyuna girdi · G. David çıktı
74'
Juan KaprofSarı kart
74'
E. RadaslavescuOyuna girdi · A. Ciobanu çıktı
74'
RivaldinhoOyuna girdi · N. Grigoryan çıktı
85'
J. MouaddibOyuna girdi · H. Ongenda çıktı
85'
A. ŞeroniOyuna girdi · A. Chică-Roșă çıktı
85'
B. ȚîruOyuna girdi · C. Casap çıktı
Maç sonu 0-0

Maç istatistikleri

FC Botosani
Farul Constanta
23
Şut
16
3
İsabetli şut
5
16
Ceza sahası içi şut
12
%45
Topla oynama
%55
12
Korner
6
15
Faul
8
5
Kurtarış
3

İlk 11'ler

4-2-3-1 · 4-1-4-1Kadrolar ›
FC Botosani
4-2-3-1
TD L. CiobotariuYedek 12
Farul Constanta
4-1-4-1
TD G. HagiYedek 11

Öne çıkan oyuncular: G. Anestis 8,2 · R. Sadiku 7,9 · C. Ganea 7,9

Senin tahmininMaç sonu 0-0
BOT
–
FCO
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 18:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.Modelin skoru artık “tahmini skor”: maç sonucuyla tutarlı ve sezon boyunca gerçek skor dağılımına uyan seçim (eskiden en olası tek skor). Geçmiş puanlar değişmedi.

Maç sonu analizi

5 bölüm15:50

29 Kasım 2024: Liga I 18. hafta maçı FC Botosani 0-0 Farul Constanta sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 0-0 bitti. Maçta gol sesi çıkmadı.

Goller ve kritik anlar

Henüz gol yok.

Sarı kartlar FC Botosani 2, Farul Constanta 0.

İstatistik karşılaştırması

Şut 23-16 (isabetli 3-5); topla oynama %45 - %55; korner 12-6; pas isabeti %58 - %69.

Goller yarılara göre: ilk yarı 0-0, ikinci yarı 0-0.

Öne çıkan oyuncular

FC Botosani tarafında maçın en yüksek ratingi G. Anestis oldu: 8,2, 90 dakika; 5 kurtarış.

Farul Constanta tarafında maçın en yüksek ratingi C. Ganea oldu: 7,9, 90 dakika; 2 kilit pas, 1 top kapma, 7 ikili mücadelenin 2 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

FC Botosani - Farul Constanta maçı (Liga I 18. hafta, 29 Kasım 2024) 0-0 sona erdi. Maç istatistiği: topla oynama FC Botosani %45, Farul Constanta %55; isabetli şut 3-5.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

FC Botosani · sıradaki maç
Farul Constanta · sıradaki maç