İçeriğe geç
EN★ Premium

Estac Troyes 2-1 Grenoble

Ligue 2 · 30. hafta
Estac Troyes
21
Maç sonuİlk yarı 1-0
Grenoble
40'Mbeumo83'Raveloson
Boussaha78'
Stade de l'Aube, TroyesHakem Alexandre Perreau Niel29 Mar 2019, Cum 22:0021.877 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

13Tümü ›
Başlama · 22:00
13'
Jimmy GiraudonSarı kart
13'
Ibrahima CoulibalySarı kart
40'
B. MbeumoAsist C. Martins Pereira1-0
Devre arası 1-0
60'
Bryan MbeumoSarı kart
66'
K. FortunéOyuna girdi · B. Mbeumo çıktı
69'
Kévin FortunéSarı kart
72'
Y. BrunOyuna girdi · A. Elogo çıktı
72'
L. BoussahaOyuna girdi · I. Coulibaly çıktı
78'
1-1L. BoussahaAsist F. Sotoca
83'
R. RavelosonAsist B. Pelé2-1
86'
B. KouyateOyuna girdi · C. Martins Pereira çıktı
87'
H. Abou DembaOyuna girdi · P. Gibaud çıktı
90+2'
J. CordovalOyuna girdi · B. Pelé çıktı
Maç sonu 2-1

Maç istatistikleri

Estac Troyes
Grenoble
10
Şut
10
4
İsabetli şut
5
5
Ceza sahası içi şut
3
%42
Topla oynama
%58
2
Korner
3
15
Faul
17
4
Kurtarış
2

İlk 11'ler

5-3-2 · 4-2-3-1Kadrolar ›
Estac Troyes
5-3-2
TD Rui AlmeidaYedek 7
Grenoble
4-2-3-1
TD P. HinschbergerYedek 7

Öne çıkan oyuncular: R. Grange 7,7 · Bryan Mbeumo 7,5 · R. Raveloson 7,3

Senin tahmininMaç sonu 2-1
TRO
–
GRE
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 22:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Maç sonu analizi

5 bölüm15:52

29 Mart 2019: Ligue 2 30. hafta maçı Estac Troyes 2-1 Grenoble sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 40' Estac Troyes buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 40' B. Mbeumo, asist C. Martins Pereira → 1-0; 78' L. Boussaha, asist F. Sotoca → 1-1; 83' R. Raveloson, asist B. Pelé → 2-1.

Sarı kartlar Estac Troyes 3, Grenoble 1.

İstatistik karşılaştırması

Şut 10-10 (isabetli 4-5); topla oynama %42 - %58; korner 2-3; pas isabeti %78 - %82.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 1-1.

Öne çıkan oyuncular

Estac Troyes tarafında maçın en yüksek ratingi Bryan Mbeumo oldu: 7,5, 66 dakika; 1 gol, 1 isabetli şut, 1 top kapma, 10 ikili mücadelenin 6 tanesini kazandı.

Grenoble tarafında maçın en yüksek ratingi R. Grange oldu: 7,7, 90 dakika; 1 isabetli şut, 4 kilit pas, 1 top kapma, 8 ikili mücadelenin 6 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

Estac Troyes, 29 Mart 2019 tarihinde oynanan Ligue 2 30. hafta maçında Grenoble karşısında 2-1 kazandı. Goller: B. Mbeumo 40', L. Boussaha 78', R. Raveloson 83'. Maç istatistiği: topla oynama Estac Troyes %42, Grenoble %58; isabetli şut 4-5.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Estac Troyes · sıradaki maç
Grenoble · sıradaki maç