İçeriğe geç
EN★ Premium

Celta Vigo 0-0 Getafe

LaLiga · 7. hafta
Celta Vigo
00
Maç sonuİlk yarı 0-0
Getafe
Hakem Eduardo Prieto Iglesias2 Eki 2015, Cum 21:30

Maç sonu analizi

5 bölüm09:35

2 Ekim 2015: LaLiga 7. hafta maçı Celta Vigo 0-0 Getafe sonucuyla tamamlandı.

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 0-0 bitti. Maçta gol sesi çıkmadı.

Goller ve kritik anlar

Henüz gol yok.

Sarı kartlar Celta Vigo 1, Getafe 5.

İstatistik karşılaştırması

Şut 18-9 (isabetli 7-3); topla oynama %67 - %33; korner 9-1; pas isabeti %80 - %64.

Goller yarılara göre: ilk yarı 0-0, ikinci yarı 0-0.

Öne çıkan oyuncular

Celta Vigo tarafında maçın en yüksek ratingi Nolito oldu: 8,5, 90 dakika; 2 isabetli şut, 6 kilit pas, 18 ikili mücadelenin 9 tanesini kazandı.

Getafe tarafında maçın en yüksek ratingi Guaita oldu: 8,1, 90 dakika; 7 kurtarış, 2 ikili mücadelenin 1 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

Celta Vigo 0–0 GetafeGoller yarılara göre: ilk yarı 0-0, ikinci yarı 0-0.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Tüm maç olayları

11 olay
Başlama · 21:30
43'
Santiago Vergini
Nolito
44'
Devre arası 0-0
52'
Carlos Vigaray
68'
S. Šćepović Giren
Álvaro Vázquez Çıkan
J. Guidetti Giren
Iago Aspas Çıkan
75'
75'
E. Buendía Giren
Pablo Sarabia Çıkan
78'
Moi Gómez Giren
Lafita Çıkan
89'
Emiliano Buendia
90'
Stefan Šćepović
90'
Juan Rodriguez
T. Bongonda Giren
D. Wass Çıkan
90+1'
Maç sonu 0-0
Senin tahmininMaç sonu 0-0
CEL
–
GET
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 21:30

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Topluluk

Maç özeti

Celta Vigo - Getafe maçı (LaLiga 7. hafta, 2 Ekim 2015) 0-0 sona erdi. Maç istatistiği: topla oynama Celta Vigo %67, Getafe %33; isabetli şut 7-3.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Celta Vigo · sıradaki maç
Getafe · sıradaki maç