İçeriğe geç
EN

Botev Plovdiv 1-0 Slavia Sofia

First League · 8. hafta
Botev Plovdiv
10
Maç sonuİlk yarı 0-0
Slavia Sofia
60'Minkov
Stadion Hristo Botev, PlovdivHakem G. Ginchev19 Eki 2024, Cmt 18:4522.000 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

10Tümü ›
Başlama · 18:45
Devre arası 0-0
58'
Chung Nguyen DoSarı kart
60'
N. MinkovGol1-0
62'
N. IlievOyuna girdi · V. Triboulet çıktı
62'
A. MarašOyuna girdi · E. Ukaki çıktı
66'
V. NikolovOyuna girdi · T. Chunchukov çıktı
66'
K. FabienOyuna girdi · K. Balov çıktı
66'
K. StoyanovOyuna girdi · I. Minchev çıktı
77'
R. RaychevOyuna girdi · D. Aleksandrov çıktı
86'
E. StoevOyuna girdi · G. Ivanov çıktı
90+1'
M. RemeikisOyuna girdi · C. Nwachukwu çıktı
Maç sonu 1-0

Maç istatistikleri

Botev Plovdiv
Slavia Sofia
0,30
xG
0,62
7
Şut
7
3
İsabetli şut
1
1
Ceza sahası içi şut
4
%58
Topla oynama
%42
6
Korner
4
8
Faul
14
1
Kurtarış
2

İlk 11'ler

4-2-3-1 · 4-2-3-1Kadrolar ›
Botev Plovdiv
4-2-3-1
TD D. KerkezYedek 9
Slavia Sofia
4-2-3-1
TD Z. ZagorčićYedek 9

Öne çıkan oyuncular: N. Minkov 8,0 · A. Conté 7,9 · A. Chernev 7,6

Senin tahmininMaç sonu 1-0
BOT
–
SLA
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 18:45

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.Modelin skoru artık “tahmini skor”: maç sonucuyla tutarlı ve sezon boyunca gerçek skor dağılımına uyan seçim (eskiden en olası tek skor). Geçmiş puanlar değişmedi.

Maç sonu analizi

5 bölüm22:40

19 Ekim 2024: First League 8. hafta maçı Botev Plovdiv 1-0 Slavia Sofia sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 0-0 bitti. Fark ikinci yarıda açıldı. İlk golü 60' Botev Plovdiv buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 60' N. Minkov → 1-0.

Sarı kartlar Botev Plovdiv 0, Slavia Sofia 1.

İstatistik karşılaştırması

Beklenen gol (xG) Botev Plovdiv 0,30, Slavia Sofia 0,62; şut 7-7 (isabetli 3-1); topla oynama %58 - %42; korner 6-4; pas isabeti %82 - %81.

Goller yarılara göre: ilk yarı 0-0, ikinci yarı 1-0.

Öne çıkan oyuncular

Botev Plovdiv tarafında maçın en yüksek ratingi N. Minkov oldu: 8,0, 90 dakika; 1 gol, 1 isabetli şut, 13 ikili mücadelenin 6 tanesini kazandı.

Slavia Sofia tarafında maçın en yüksek ratingi Q. Seedorf oldu: 7,3, 90 dakika; 1 kilit pas, 12 ikili mücadelenin 8 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

Botev Plovdiv - Slavia Sofia maçı (First League 8. hafta, 19 Ekim 2024) 1-0 sona erdi. Goller: N. Minkov 60'. Maç istatistiği: topla oynama Botev Plovdiv %58, Slavia Sofia %42; isabetli şut 3-1; beklenen gol (xG) 0,30-0,62.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Botev Plovdiv · sıradaki maç
Slavia Sofia · sıradaki maç