İçeriğe geç
EN★ Premium

BK Hacken 2-1 IF Elfsborg

Allsvenskan · 1. hafta
BK Hacken
21
Maç sonuİlk yarı 1-0
IF Elfsborg
5'Guerreiro84'Mohammed
Lundqvist88'
Hakem Markus Strombergsson3 Nis 2016, Paz 16:00

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

15Tümü ›
Başlama · 16:00
5'
Paulinho GuerreiroGol1-0
20'
J. OwoeriOyuna girdi · A. Jeremejeff çıktı
Devre arası 1-0
49'
Nasiru MohammedSarı kart
68'
S. LundevallOyuna girdi · E. Bajrami çıktı
70'
Jasmin SudicSarı kart
77'
Jasmin SudicSarı kart
77'
Jasmin SudicKırmızı kart
79'
S. SandbergOyuna girdi · J. Owoeri çıktı
82'
Viktor ClaessonSarı kart
84'
N. MohammedGol2-0
85'
M. EricssonOyuna girdi · Samuel Gustafson çıktı
88'
2-1A. LundqvistGol
89'
T. BendiksenOyuna girdi · J. Manns çıktı
90'
Peter AbrahamssonSarı kart
90'
Jørgen HornSarı kart
Maç sonu 2-1

Maç istatistikleri

BK Hacken
IF Elfsborg
10
Şut
14
7
İsabetli şut
8
%46
Topla oynama
%54
1
Korner
6
14
Faul
10
7
Kurtarış
5

İlk 11'ler

Kadrolar ›
BK Hacken
TD —Yedek 7
IF Elfsborg
TD —Yedek 7
Senin tahmininMaç sonu 2-1
HAC
–
ELF
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 16:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Maç sonu analizi

5 bölüm16:57

3 Nisan 2016: Allsvenskan 1. hafta maçı BK Hacken 2-1 IF Elfsborg sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 5' BK Hacken buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 5' Paulinho Guerreiro → 1-0; 84' N. Mohammed → 2-0; 88' A. Lundqvist → 2-1.

77' Jasmin Sudic (BK Hacken) kırmızı kart gördü; sarı kartlar BK Hacken 4, IF Elfsborg 2.

İstatistik karşılaştırması

Şut 10-14 (isabetli 7-8); topla oynama %46 - %54; korner 1-6.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 1-1.

Öne çıkan oyuncular

Golleriyle öne çıkanlar: Paulinho Guerreiro, N. Mohammed, A. Lundqvist.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

3 Nisan 2016: Allsvenskan 1. hafta maçı BK Hacken 2-1 IF Elfsborg sonucuyla tamamlandı. Goller: Paulinho Guerreiro 5', N. Mohammed 84', A. Lundqvist 88'. Maç istatistiği: topla oynama BK Hacken %46, IF Elfsborg %54; isabetli şut 7-8.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

BK Hacken · sıradaki maç
IF Elfsborg · sıradaki maç