İçeriğe geç
EN★ Premium

Atletico Madrid 3-0 Elche

LaLiga · 33. hafta
Atletico Madrid
30
Maç sonuİlk yarı 0-0
Elche
55'Griezmann63'García77'Griezmann
Hakem Carlos Clos Gomez25 Nis 2015, Cmt 19:00

Maç sonu analizi

5 bölüm09:21

25 Nisan 2015: LaLiga 33. hafta maçı Atletico Madrid 3-0 Elche sonucuyla tamamlandı.

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 0-0 bitti. Fark ikinci yarıda açıldı. İlk golü 55' Atletico Madrid buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 55' A. Griezmann → 1-0; 63' Raúl García, asist Juanfran → 2-0; 77' A. Griezmann, asist Saúl → 3-0.

Sarı kartlar Atletico Madrid 3, Elche 2.

İstatistik karşılaştırması

Topla oynama %54 - %46; korner 9-8.

Goller yarılara göre: ilk yarı 0-0, ikinci yarı 3-0.

Öne çıkan oyuncular

Golleriyle öne çıkanlar: A. Griezmann, Raúl García.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

Atletico Madrid 3–0 ElcheGoller yarılara göre: ilk yarı 0-0, ikinci yarı 3-0.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Tüm maç olayları

14 olay
Başlama · 19:00
Fernando Torres
25'
43'
Domingo Cisma
Devre arası 0-0
Juanfran Giren
Guilherme Siqueira Çıkan
48'
53'
Jonathas
A. Griezmann1-0
55'
Raúl García2-0
Asist Juanfran
63'
Saúl Giren
Raúl García Çıkan
69'
73'
Álvaro Giménez Giren
Garry Rodrigues Çıkan
A. Griezmann3-0
Asist Saúl
77'
78'
Cristian Herrera Giren
Jonathas Çıkan
R. Jiménez Giren
A. Griezmann Çıkan
80'
86'
Mario Arqués Giren
Pedro Mosquera Çıkan
Gabi
90'
Koke
90'
Maç sonu 3-0
Senin tahmininMaç sonu 3-0
ATM
–
ELC
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 19:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Topluluk

Maç özeti

25 Nisan 2015: LaLiga 33. hafta maçı Atletico Madrid 3-0 Elche sonucuyla tamamlandı. Goller: A. Griezmann 55', Raúl García 63', A. Griezmann 77'. Maç istatistiği: topla oynama Atletico Madrid %54, Elche %46; isabetli şut 9-3.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

Atletico Madrid · sıradaki maç
Elche · sıradaki maç