İçeriğe geç
EN

AS Roma 1-0 Gent

Avrupa Ligi · 16th Finals
AS Roma
10
Maç sonuİlk yarı 1-0
Gent
13'Pérez
Stadio Olimpico, RomaHakem G. Kabakov20 Şub 2020, Per 23:0068.530 kapasite

Model isabeti

Bu maç için model tahmini yok.Tahmin üretildiğinde öne çıkanlar burada görünür.

Tüm maç olayları

8Tümü ›
Başlama · 23:00
13'
Carles PérezGol1-0
35'
Roman BezusSarı kart
Devre arası 1-0
65'
Chris SmallingSarı kart
69'
D. SantonOyuna girdi · L. Spinazzola çıktı
74'
G. ChakvetadzeOyuna girdi · R. Bezus çıktı
79'
H. MkhitaryanOyuna girdi · L. Pellegrini çıktı
82'
J. KluivertOyuna girdi · D. Perotti çıktı
90+1'
S. MarrehOyuna girdi · S. Kums çıktı
Maç sonu 1-0

Maç istatistikleri

AS Roma
Gent
9
Şut
14
3
İsabetli şut
5
6
Ceza sahası içi şut
5
%51
Topla oynama
%49
6
Korner
2
7
Faul
13
5
Kurtarış
2

İlk 11'ler

4-2-3-1 · 4-3-1-2Kadrolar ›
AS Roma
4-2-3-1
TD Paulo FonsecaYedek 7
Gent
4-3-1-2
TD J. ThorupYedek 7

Öne çıkan oyuncular: Pau López 8,4 · M. Mohammadi 7,8 · A. Kolarov 7,5

Senin tahmininMaç sonu 1-0
ROM
–
GEN
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 23:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Maç sonu analizi

5 bölüm18:20

AS Roma, 20 Şubat 2020 tarihinde oynanan UEFA Avrupa Ligi maçında Gent karşısında 1-0 kazandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 13' AS Roma buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 13' Carles Pérez → 1-0.

Sarı kartlar AS Roma 1, Gent 1.

İstatistik karşılaştırması

Şut 9-14 (isabetli 3-5); topla oynama %51 - %49; korner 6-2; pas isabeti %84 - %84.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 0-0.

Öne çıkan oyuncular

AS Roma tarafında maçın en yüksek ratingi Pau López oldu: 8,4, 90 dakika; 5 kurtarış.

Gent tarafında maçın en yüksek ratingi M. Mohammadi oldu: 7,8, 90 dakika; 1 kilit pas, 7 top kapma.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

AS Roma, 20 Şubat 2020 tarihinde oynanan UEFA Avrupa Ligi maçında Gent karşısında 1-0 kazandı. Goller: Carles Pérez 13'. Maç istatistiği: topla oynama AS Roma %51, Gent %49; isabetli şut 3-5.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

AS Roma · sıradaki maç
Gent · sıradaki maç