İçeriğe geç
EN

AFC Wimbledon 1-0 Doncaster

League One · 6. hafta
AFC Wimbledon
10
Maç sonuİlk yarı 1-0
Doncaster
43'Hippolyte
The Cherry Red Records Stadium, LondonHakem E. Swallow12 Eyl 2026, Cmt 17:009.300 kapasite

Model isabeti

Geriye dönük model tahmini · maçtan sonra üretildi, karneye girmez

Bu maç için kickoff öncesi kilitli tahmin yoktu. Model maçtan sonra, yalnız maç öncesi bilinen veriyle (maçın sonucu kullanılmadan) çalıştırıldı; karneye ve isabet istatistiklerine girmez.

Maç öncesi en belirgin 3 başlık ve sonucu. Nasıl seçilir?

1. öne çıkan
0–3 gol
%74
Netlig tabanı %74kalibre
geriye dönük isabet
Model bu maçta ikinci ve üçüncü bir belirgin başlık görmüyor — zayıf tahmin eklenmez.
Maç sonucu · WIM %39 · X %27 · DON %34Tahmini skor 1-1 · En olası: 1-1 %13 · 1-0 %11 · 0-1 %9Tüm başlıklar ›

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Tüm maç olayları

13Tümü ›
Başlama · 17:00
6'
S. GrehanOyuna girdi · M. Pearson çıktı
27'
Jayden StockleySarı kart
31'
Leon AyindeSarı kart
43'
M. HippolyteGol1-0
Devre arası 1-0
58'
I. HutchinsonOyuna girdi · G. Broadbent çıktı
64'
Z. NelsonOyuna girdi · O. Harrison çıktı
64'
D. McNeillyOyuna girdi · A. Sasu çıktı
65'
J. ThomasOyuna girdi · L. Ayinde çıktı
65'
B. McCannOyuna girdi · J. Husband çıktı
70'
A. YiadomOyuna girdi · F. Simmonds çıktı
76'
Owen BaileySarı kart
84'
Myles HippolyteSarı kart
90+4'
Tommy SimkinSarı kart
Maç sonu 1-0

Maç istatistikleri

AFC Wimbledon
Doncaster
0,80
xG
1,82
11
Şut
22
3
İsabetli şut
9
7
Ceza sahası içi şut
13
%40
Topla oynama
%60
6
Korner
6
15
Faul
6
9
Kurtarış
3

İlk 11'ler

5-4-1 · 3-4-3Kadrolar ›
AFC Wimbledon
5-4-1
TD Johnnie JacksonYedek 7
Doncaster
3-4-3
TD Grant McCannYedek 7

Öne çıkan oyuncular: J. Bursik 10,0 · R. Gotts 7,7 · C. Maycock 7,5

Senin tahmininMaç sonu 1-0
WIM
–
DON
–
Model: 1-1 (%13)
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 17:00

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.Modelin skoru artık “tahmini skor”: maç sonucuyla tutarlı ve sezon boyunca gerçek skor dağılımına uyan seçim (eskiden en olası tek skor). Geçmiş puanlar değişmedi.

Maç sonu analizi

5 bölüm10:22

12 Eylül 2026: League One 6. hafta maçı AFC Wimbledon 1-0 Doncaster sonucuyla tamamlandı.

Devamını oku ›Kapat

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 1-0 bitti. İlk golü 43' AFC Wimbledon buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 43' M. Hippolyte → 1-0.

Sarı kartlar AFC Wimbledon 2, Doncaster 3.

İstatistik karşılaştırması

Beklenen gol (xG) AFC Wimbledon 0,80, Doncaster 1,82; şut 11-22 (isabetli 3-9); topla oynama %40 - %60; korner 6-6; pas isabeti %69 - %82.

Pozisyon kalitesinde Doncaster daha üretkendi; skor bu üstünlüğü yansıtmadı.

Goller yarılara göre: ilk yarı 1-0, ikinci yarı 0-0.

Öne çıkan oyuncular

AFC Wimbledon tarafında maçın en yüksek ratingi J. Bursik oldu: 10,0, 90 dakika; 9 kurtarış.

Doncaster tarafında maçın en yüksek ratingi R. Gotts oldu: 7,7, 90 dakika; 1 top kapma, 6 ikili mücadelenin 3 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

Geriye dönük model tahmini (maçtan sonra yalnız maç öncesi veriyle üretildi, karneye girmez): AFC Wimbledon %39, beraberlik %27, Doncaster %34.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Maç özeti

12 Eylül 2026: League One 6. hafta maçı AFC Wimbledon 1-0 Doncaster sonucuyla tamamlandı. Goller: M. Hippolyte 43'. Maç istatistiği: topla oynama AFC Wimbledon %40, Doncaster %60; isabetli şut 3-9; beklenen gol (xG) 0,80-1,82.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem, Tahmin karnesi

İlgili maçlar

AFC Wimbledon · sıradaki maç
Doncaster · sıradaki maç