İçeriğe geç
EN★ Premium

1899 Hoffenheim 3-1 SC Freiburg

Bundesliga · 2. hafta
1899 Hoffenheim
31
Maç sonuİlk yarı 0-1
SC Freiburg
50'Szalai63'Szalai90+4'Kramarić
Heintz36'
Hakem Robert Hartmann1 Eyl 2018, Cmt 16:30

Maç sonu analizi

5 bölüm09:59

1 Eylül 2018: Bundesliga 2. hafta maçı 1899 Hoffenheim 3-1 SC Freiburg sonucuyla tamamlandı.

Sonuç ve gidişat

İlk yarı 0-1 bitti. 1899 Hoffenheim ikinci yarıda geriden gelerek maçı çevirdi. İlk golü 36' SC Freiburg buldu.

Goller ve kritik anlar

Goller: 36' D. Heintz → 0-1; 50' Á. Szalai → 1-1; 63' Á. Szalai, asist N. Schulz → 2-1; 90+4' A. Kramarić, asist L. Bittencourt → 3-1.

Sarı kartlar 1899 Hoffenheim 1, SC Freiburg 2.

İstatistik karşılaştırması

Şut 22-11 (isabetli 8-4); topla oynama %58 - %42; korner 6-4; pas isabeti %82 - %69.

Goller yarılara göre: ilk yarı 0-1, ikinci yarı 3-0.

Öne çıkan oyuncular

1899 Hoffenheim tarafında maçın en yüksek ratingi Á. Szalai oldu: 8,4, 90 dakika; 2 gol, 4 isabetli şut, 1 kilit pas, 10 ikili mücadelenin 6 tanesini kazandı.

SC Freiburg tarafında maçın en yüksek ratingi M. Frantz oldu: 7,4, 90 dakika; 2 kilit pas, 3 top kapma, 9 ikili mücadelenin 7 tanesini kazandı.

Modelin isabeti

Bu maç için kickoff öncesi kilitlenmiş bir model tahmini yok; karneye girmez.

1899 Hoffenheim 3–1 SC FreiburgGoller yarılara göre: ilk yarı 0-1, ikinci yarı 3-0.

İstatistiksel model tahminidir; bilgi ve eğlence amaçlıdır.

Tüm maç olayları

13 olay
Başlama · 16:30
K. Akpoguma Giren
E. Bičakčić Çıkan
19'
36'
D. Heintz0-1
A. Kramarić Giren
K. Nuhu Çıkan
44'
Ádám Szalai
45'
45'
Jérôme Gondorf
Devre arası 0-1
H. Nordtveit Giren
K. Akpoguma Çıkan
46'
Á. Szalai1-1
50'
61'
Florian Niederlechner
Á. Szalai2-1
Asist N. Schulz
63'
66'
M. Terrazzino Giren
L. Höler Çıkan
81'
L. Waldschmidt Giren
F. Niederlechner Çıkan
89'
R. Koch Giren
M. Gulde Çıkan
A. Kramarić3-1
Asist L. Bittencourt
90+4'
Maç sonu 3-1
Senin tahmininMaç sonu 3-1
HOF
–
FRE
–
Tahmin yapmadın · Kilitlendi 16:30

Puanlar yalnızca sıralama ve rozet içindir; başka hiçbir karşılığı yoktur.

Topluluk

Maç özeti

1 Eylül 2018: Bundesliga 2. hafta maçı 1899 Hoffenheim 3-1 SC Freiburg sonucuyla tamamlandı. Goller: D. Heintz 36', Á. Szalai 50', Á. Szalai 63', A. Kramarić 90+4'. Maç istatistiği: topla oynama 1899 Hoffenheim %58, SC Freiburg %42; isabetli şut 8-4.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

İlgili maçlar

1899 Hoffenheim · sıradaki maç
SC Freiburg · sıradaki maç