İçeriğe geç
ENPremium

Sparta Praha

Czech-Republic · epet ARENA · Kuruluş 1893

Son 10 maç
5-2-3 · 17:8

Maç özeti

Sparta Praha, 23 Ekim 2026 itibarıyla UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Czech Liga kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi; atılan 6, yenilen 2 gol. İç saha: epet ARENA, Praha.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Sonraki maçlar
Son maçlar
Kadro· 2026
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
J. Surovčík16145700
K. Hegyi0000
L. Franc0000
S. Zajac0000
Defans
T. Guddal12108630
M. Suchomel14103401
M. Ryneš1177022
J. Zelený1269311
A. Ševínský852500
L. Mbe Soh544300
A. Sørensen436400
K. Hoever634300
P. Kaderabek631900
V. Vitalyos311900
J. Martinec0000
J. Topic0000
S. Pech0000
Orta saha
J. Mercado15115171
R. Macek14107401
J. Alcocer14103752
A. Karabec1297033
H. Sochurek1576500
A. Irving1062422
S. Eneme1139900
E. Singhateh1135310
M. Jurásek1134901
P. Vydra621311
L. Haraslín315500
S. Heggheim414800
G. Kuol412200
D. Holly38100
Forvet
J. Brunes15107013
M. Vojta927000
J. Kuchta16600
J. Grimaldo0000