İçeriğe geç
ENPremium

Lyon

France · Groupama Stadium · Kuruluş 1950

Son 10 maç
5-2-3 · 17:13

Maç özeti

Lyon, 23 Ekim 2026 itibarıyla UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Ligue 1 kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi; atılan 10, yenilen 8 gol. İç saha: Groupama Stadium, Saint-Denis.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Sonraki maçlar
Son maçlar
Kadro· 2026
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
D. Greif1199400
R. Descamps327000
J. Bengui0000
Y. Konan0000
Defans
Abner1189200
M. Niakhaté1081400
Z. Athekame974823
F. Bacher1073110
R. Kluivert1072700
Clinton Mata748300
A. Maitland-Niles431811
M. Ouedraogo522001
N. Tagliafico313600
N. Kamara15900
S. Kango13100
Orta saha
T. Morton13100810
C. Tolisso1499324
T. Tessmann1363810
M. Bidstrup1263100
P. Sulc1047623
N. Nartey1045620
M. de Carvalho214400
K. Merah514010
O. Mangala0000
Forvet
L. Openda1082321
E. Nuamah1169151
K. Boudache1353400
K. Nakamura733512
M. Fofana633520
R. Himbert215300
J. Duranville313300