İçeriğe geç
ENPremium

Lech Poznan

Poland · Enea Stadion · Kuruluş 1922

Son 10 maç
6-1-3 · 23:17

Maç özeti

Lech Poznan, 23 Ekim 2026 itibarıyla UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Ekstraklasa kapsamında maç oynuyor. Son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi; atılan 16, yenilen 8 gol. İç saha: Enea Stadion, Poznań.

Güncelleme: · Kaynaklar: Yöntem

Sonraki maçlar
Son maçlar
Kadro· 2026
OyuncuMaçDkGolAsist
Kaleci
M. Lis15138000
B. Mrozek0000
M. Pruchniewski0000
W. Obremski0000
Defans
M. Gurgul15133502
Joel Pereira15119505
W. Monka13112501
M. Skrzypczak1085501
T. Yegbe974810
R. Gumny928010
João Moutinho14500
H. Janyszka13200
Orta saha
Pablo Rodríguez15108666
R. Murawski14102600
P. Walemark15101773
A. Kozubal1082511
L. Palma1480013
A. Sayyadmanesh1056750
F. Jagiełło1450020
L. Bengtsson1035520
D. Hakans1033502
G. Berggren831100
G. Þórðarson12200
K. Delikat11210
Forvet
M. Ishak1381743
Y. Agnero1551320
W. Szymczak11100
K. Jakobczyk0000