İçeriğe geç
EN

Juan Cabrera

FC Vaduz· Orta saha· #10· 23 yaş· 183 cm· Uruguay

6,9Ort. puan
5Gol
0Asist

Sezon 2026-27

1212 ilk 11Maç
905Dakika
5Gol
0Asist
27%48 isabetliŞut
6,94Ort. puan

Lig orta sahalarına göre

Kilit pas / 90 1,29%46
Asist / 90 0,00%18
Gol / 90 0,50%92
Top kapma / 90 1,69%59
Kazanılan ikili / 90 4,77%56
Geçilme / 90 0,60%41
53 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)Super League 2026-27

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
31 EkiSLGrasshoppersDB2-265'7,64(1)18/16—
24 EkiSLServette FCDM1-260'5,8—0(0)02/8—
11 EkiSLFC Basel 1893EG3-086'6,6—6(3)03/9
20 EylSLFC ThunEM1-274'7,0—125/10—
13 EylSLFC ZurichDM1-272'6,2——20/4—
5 EylSLLausanneEG3-181'8,33(1)24/9—
2 EylSLFC LuzernDM1-290'6,0—1(1)10/7—
30 AğuSLGrasshoppersEG5-290'9,32(2)28/15
23 AğuSLBSC Young BoysDM2-490'6,3—3(2)15/13
9 AğuSLFC SionDM2-375'6,9—2(1)19/14—
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Dakika profili

2 maç izlendi
0'15'30'45'60'75'90'
GRA31 Eki
SER24 Eki
8 maç canlı izlenmedi

4 şutun 2 tanesi 60' sonrasında.

ikilişutkilit pasgol≈ anlık görüntü anı (±2 dk)

Özet

2026-27 Super League sezonunda Juan Cabrera (FC Vaduz): 12 maç, 905 dakika, 5 gol, 0 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,50. Ortalama maç puanı 6,94. Veriler 4 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 7,00
46,510FC Sion · 9 Ağu · 6,9 · 75'SIOBSC Young Boys · 23 Ağu · 6,3 · 90'YOUGrasshoppers · 30 Ağu · 9,3 · 90'GRAFC Luzern · 2 Eyl · 6,0 · 90'LUZLausanne · 5 Eyl · 8,3 · 81'LAUFC Zurich · 13 Eyl · 6,2 · 72'ZURFC Thun · 20 Eyl · 7,0 · 74'THUFC Basel 1893 · 11 Eki · 6,6 · 86'BASServette FC · 24 Eki · 5,8 · 60'SERGrasshoppers · 31 Eki · 7,6 · 65'GRA7,6

Son 5 maç

Tümü

Takımda

VAD · 2026-27 · 23 oyuncu
Gol2. 5
Asist11. 0
Puan7. 6,94
Dakika6. 905
Kadro ›

İY · İY2

maç başına · 2 maç
İYİY2
0,5Şut1,5
0,0Kilit pas0,5
3,5Kazanılan ikili1,5
16,0Pas5,5