İçeriğe geç
EN

Abdelkarim Mammar Chaouche

Gangwon FC· Defans· #5· 30 yaş· 180 cm· İsveç

4,0Ort. puan
1Gol
1Asist

Sezon 2026-27

K League 1 · 2026-27 · 6 maç
66 ilk 11Maç
459Dakika
6Top kapma
4Araya girme
%4115/37İkili kazanma
4,01Ort. puan

Lig defans oyuncularına göre

Top kapma / 90 1,18%58
Kazanılan ikili / 90 2,94%34
Geçilme / 90 0,20%45
Faul / 90 1,18%14
Kilit pas / 90 0,59%66
Asist / 90 0,20%95
66 oyuncu · ≥450 dkÇizgi: lig medyanıFaul ve geçilme: az = iyi (yüzdelik çevrildi)K League 1 2026-27

Son 10 maç

10 maç
TarihRakipSonuçDkPuanG/AŞutKPİkiliKart
1 KasKL1Ulsan Hyundai FCDM1-264'0,0—0(0)0——
18 EkiKL1Incheon UnitedEB1-189'6,3—1(1)15/9—
9 EkiKL1Bucheon FC 1995EG2-090'7,0—23/9—
13 EylKL1Gimcheon Sangmu FCDB2-236'6,1—0(0)02/3—
9 EylKL1Jeonbuk MotorsEB1-190'6,4—2(0)03/6—
6 EylKL1FC AnyangDG3-090'0,01(1)02/10—
15 HazSSkövde AIKDG2-090'7,2—1(0)—7/15
1 HazSUtsiktenEG3-190'8,31(1)24/13—
28 MaySVarbergs BoIS FCEB1-190'7,9—1(1)215/28—
29 NisSTrelleborgDB1-190'6,9—1(0)—2/6
E ev · D deplasman sonradan girdi oyundan çıktı— veri yok

Özet

2026-27 K League 1 sezonunda K. Mammar (Gangwon FC): 6 maç, 459 dakika, 1 gol, 1 asist. 90 dakika başına gol katkısı 0,39. Ortalama maç puanı 4,01. Veriler 6 Kasım 2026 itibarıyladır.

Güncelleme:

Sezonun özeti0:15
Sezonun özeti0:15

Puan eğilimi

son 10 · ort. 5,61
46,510Trelleborg · 29 Nis · 6,9 · 90'TREVarbergs BoIS FC · 28 May · 7,9 · 90'VARUtsikten · 1 Haz · 8,3 · 90'UTSSkövde AIK · 15 Haz · 7,2 · 90'SKOFC Anyang · 6 Eyl · 0,0 · 90'ANYJeonbuk Motors · 9 Eyl · 6,4 · 90'JEOGimcheon Sangmu FC · 13 Eyl · 6,1 · 36'SANBucheon FC 1995 · 9 Eki · 7,0 · 90'BUCIncheon United · 18 Eki · 6,3 · 89'INCUlsan Hyundai FC · 1 Kas · 0,0 · 64'ULS0,0

Son 5 maç

Tümü

Takımda

GAN · 2026-27 · 31 oyuncu
Gol7. 1
Asist3. 1
Puan20. 4,01
Dakika15. 459
Kadro ›